Найкращий голеадор в історії Карпат постраждав під час обстрілу Львова
Одна з ракет влучила в будинок Володимира Данилюка
![Найкращий голеадор в історії Карпат постраждав під час обстрілу Львова](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/164/orig_632875.jpg)
Найкращий голеадор в історії «Карпат» Володимир Данилюк постраждав через нічну ракетну атаку росіян на Львів.
Повідомляється, що одна з ракет, які росіяни запустили по Львову, влучила в будинок, у якому проживав 75-річний Данилюк.
«Його квартира залишилась без вікон та дверей через ударну хвилю. Данилюка врятувала його дружина Ярослава, яка допомогла чоловіку вибратись зі зруйнованого помешкання. А от іншим мешканцям будинку не вдалось пережити трагічну ніч», – сказано у повідомленні львівського клубу.
![ФК Рух: «Тримайся, рідний Львове. Не пробачимо!»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/164/middle_632860.jpg)
Данилюк захищав кольори «Карпат» з квітня 1966 року по жовтень 1978 року, за цей час забив 88 голів у чемпіонатах СРСР, 6 м'ячів у матчах за Кубок, 34 – у міжнародних товариських зустрічах
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![300 мільйонів євро. У Реалі готують супертрансфери замість Вінісіуса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738930.jpg)
![300 мільйонів євро. У Реалі готують супертрансфери замість Вінісіуса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738930.jpg)
Мадридський гранд розглядає трансфери Вільяма Саліба, Флоріана Вірца і Віктора Дьекереша
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738995.jpg)
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738995.jpg)
Реакція колумніста Sport.ua Олексія Сливченка на резонансне інтерв'ю захисника шведського «Сіріуса»
![Дружина Усика відреагувала на поразку нокаутом Берінчика від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738747.jpg)
![Нова партія упакованих окупантів. ЗСУ оновили дані втрат армії рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738708.jpg)
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738841.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![aleks19826](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)