Медальний залік Європейських ігор. Україна наблизилася до двох лідерів

На Європейських іграх у Кракові синьо-жовті мають 34 нагороди (17–10–7)

12143
1
НОК. Ольга Харлан

Збірна України посідає 3-тє місце у медальній таблиці після 6-го дня Європейських ігор 2023, які проходять у польському Кракові.

Синьо-жовта команда після 6 днів змагань має у своєму активі 34 медалі (17 золотих, 10 срібних та 7 бронзових).

27 червня Україна отримала 9 нагород (5–3–1) та наблизилася до лідерів (Італії та Іспанії). Змагання продовжаться до 2 липня.

Золоту медаль у фехтуванні збірній України принесла Ольга Харлан в індивідуальних змаганнях у шаблі. Бронзову нагородою здобув 28-річний шпажист Володимир Станкевич.

Золоту нагороду принесли Україні представники кульової стрільби Павло та Юлія Коростильови, які стали чемпіонами у змаганнях змішаних команд у малокаліберному пістолеті, дистанція 25 м.

Ще 4 нагороди поклали до скарбнички збірної України представники тайського боксу (муай-тай). Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Ігор Любченко (до 67 кг), Олександр Єфіменко (до 71 кг) та Олег Приймачов (до 91 кг). Срібним призером Європейських ігор 2023 став Єгор Скуріхін (до 81 кг).

У змаганнях зі стрибків у воду на другу сходинку п'єдесталу пошани зійшли Ксенія Байло і Соф’я Есман. Юні українки вибороли срібло у синхроні на вищці 10 м.

Зірка українського брейк-дансу Анна Пономаренко у танцювальних батлах зійшла на другу сходинку п'єдесталу.

До топ-5 медальної таблиці Ігор входять: Італія (19–19–25), Іспанія (18–11–14), Україна (17–10–7), Німеччина (12–10–11), Польща (11–14–9). Медалі мають 41 із 48 країн, які беруть участь у змаганнях.

Європейські ігри 2023

21 червня – 2 липня, Краків (Польща)

Медальний залік після 6-го дня, 27.06.2023

(60)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 26

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів