2
Getty Images/Global Images Ukraine. Джолієн Бумкво

На Європейських іграх у Польщі стався курйозний випадок. Обидві бар'єристки збірної Бельгії виявилися травмованими, через що команді загрожувала дискваліфікація.

На доріжку зголосилася йти Джолієн Бумкво, яка регулярно виступає в силових видах легкої атлетики – штовханні ядра, метанні молота і диска.

Джолієн фінішувала з часом 32,81 с – на 19 секунд пізніше за спортсменку, яка посіла сьоме місце. До слова, Бумкво не збила жодного бар'єра. Після фінішу їй аплодували глядачі та вітали суперниці.

На жаль, виступ Джолієн не допоміг її команді. Збірна Бельгії посіла 14-те місце в командному заліку і була переведена до другого дивізіону.

(15)

Довбик знову забив Барсі, Лунін став чемпіоном Іспанії, титул Снігур
Інші види | 05 травня 2024, 06:07 0

Головні новини за 4 травня на Sport.ua

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!