Це фейр-плей. Тренер у фіналі ЛЧ запропонував віддати перемогу супернику

Під час матчу на трибунах знепритомнів один із польських журналістів

4438
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Беннет Вігерт

Дивовижна історія сталася під час фіналу Ліги чемпіонів з гандболу, в якому зустрілися польський «Віве Кельце» та німецький «Магдебург».

Під час матчу на трибунах знепритомнів один із польських журналістів (пізніше з'явилося повідомлення про його смерть). Гра була зупинена для надання йому допомоги.

Наставник німецького «Магдебурга» Беннет Вігерт зробив справжній фейр-плей. Він підійшов до суддів і суперників та запропонував завершити матч, оскільки є речі важливіші за спорт. На той момент на табло був рахунок 22:20 на користь польської команди, і вона за такого рішення могла б стати переможцем ЛЧ.

Наставник польського «Віве Кельце» Талант Дуйшебаєв відмовився від отримання титулу без подальшої боротьби. Він був згоден на припинення гри, проте наполягав, щоб фінал залишився без визначення переможця.

Гру відновили після 13-хвилинної паузи (журналіста відправили у лікарню), і «Магдебург» вирвав перемогу в овертаймі (30:29 OT). Доля нагородила Вігерта за фейр-плей!