Хорватів пройшли! Україна вийшла до фіналу чемпіонату світу 2023 із socca

В іншому півфіналі ЧС-2023 зустрічаються Мексика та Казахстан

84112
58
Socca World Cup

11 червня збірна України вийшла до фіналу чемпіонату світу 2023 із socca, який проходить у німецькому Ессені.

У півфіналі синьо-жовті обіграли збірну Хорватії з рахунком 1:0.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Нагадаємо, збірна України у плей-оф здобула перемоги над Албанією (3:1) та Марокко (3:1), а потім у чвертьфіналі по пенальті (1:1, пен. 2:0) обіграла команду Бразилії, чемпіонів світу 2022, та вперше в історії досягла півфінальної стадії чемпіонату світу.

Збірна Хорватії на шляху до півфіналу послідовно обіграла команди Грузії (1:0), Німеччини (2:2, пен. 2:0) та Словенії (1:0).

Півфінальний матч розпочався дуже обережно, і перший гол було забито лише наприкінці першого тайму.

Микола Кодацький відкрив рахунок на 20+1 хвилині, і цей гол виявився єдиним у матчі.

Другий тайм пройшов без забитих м'ячів. Команда Віталія Мельника зберегла ворота в недоторканності та досягла історичного результату!

Так!!! Збірна України вийшла у фінал чемпіонату світу 2023 із socca!

Невдоволені суддівством хорвати ледь не влаштували сутичку на полі наприкінці матчу.

В іншому півфіналі о 13:15 зустрічаються Мексика та Казахстан.

Фінальний матч та гра за бронзу пройдуть ввечері 11 червня (за третє місце – 19:00, фінал – 21:00 за Киевом).