Воротар упіймав кураж. Україна обіграла Марокко і вийшла до 1/4 фіналу ЧС

Синьо-жовті в 1/8 фіналу ЧС із socca здолала марокканців із рахунком 3:1

132654
13
Socca World Cup

Ввечері 9 червня збірна України виграла матч 1/8 фіналу на ЧС-2023 з socca, який проходить у німецькому Ессені, і вийшла до чвертьфіналу.

Суперником синьо-жовтої збірної у 1/8 фіналу була команда Марокко, яка у попередньому раунді по пенальті обіграла збірну Омана (0:0, пен. 1:0). Підопічні Віталія Мельника у 1/16 фіналу з деякими труднощами обіграли команду Албанії (3:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Матч 1/8 фіналу вдало склався для синьо-жовтих. Маючи статус фаворита, синьо-жовті забили два голи. А потім кураж упіймав кіпер українців Святослав Марканич, який відбивав усе, що летіло у площину його воріт.

Марокканці наприкінці гри скоротили відставання, але збірна України забила третій гол та виграла матч із рахунком 3:1.

У синьо-жовтої команди голами відзначилися Олександр Колесніков, Денис Сандецький та Євген Шайдюк.

У чвертьфіналі 10 червня о 18:30 за Київським часом Україна зіграє проти Бразилії, чемпіонів світу 2022 року.

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

ЧС-2023 з socca

1/8 фіналу. Ессен (Німеччина), 9 червня

Україна – Марокко – 3:1

Голи: Олександр Колесніков, 18, Денис Сандецький, 30, Євген Шайдюк, 40+1 – Айюб Бахруджі, 40