Україна розгромила віце-чемпіонів світу та достроково виграла групу на ЧС

Синьо-жовті на ЧС із socca відвантажили у ворота Казахстану 6 м'ячів

38041
5
Socca World Cup

6 червня відбувся матч 2-го туру ЧС-2023 із socca у німецькому Ессені, в якому збірна України розгромила команду Казахстану (6:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Казахстан є віце-чемпіоном світу 2022 та чемпіоном Європи 2023. Однак підопічних Віталія Мельника це не збентежило, і вони просто декласували суперників, відвантаживши у ворота Казахстану 6 м'ячів. Покер (чотири голи) оформив Дмитро Іванов.

Раніше Україна стартувала 5 червня із переконливою вікторією над Єгиптом (5:0). Завдяки двом перемогам синьо-жовті достроково виграли групу та вийшли до плей-оф.

Турнірне становище: 1. Україна – 6 очок (2 матчі), 2. Єгипет – 4 очки (3 матчі), 3. Казахстан – 4 очки (3 матчі), 4. Лівія – 0 очок (2 матчі)

7 червня о 12:00 синьо-жовті зіграють із аутсайдером групи – збірною Лівії, цей матч турнірного значення вже не має.

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

Socca. ЧС-2023

Ессен (Німеччина), 02–11.06.2023

Казахстан – Україна – 2:6

Голи: Абдрассул Авутов, 20 (пен), Олжас Тайбассаров, 39 – Євген Шайдук, 9, Дмитро Іванов, 16, 21, 30, 37, Денис Хруль, 17.