Фан штовхнув гравця, матч перервано. Бордо й Ігнатенко не вийдуть до Ліги 1

Клуб Гавр став переможцем французької Ліги 2, Мец теж підвищується у класі

5446
3
Twitter

Достроково та скандально завершився матч між командами Бордо та Родез в останньому 38-му турі французької Ліги 2.

У господарів поля з перших хвилин на поле вийшов український хавбек Данило Ігнатенко.

Для виходу до Ліги 1 Бордо потрібно було виграти зустріч плюс сподіватися на втрату очок клубом Мец у грі проти Бастії.

На 22-й хвилині Бордо пропустив гол (0:1). Гості почали святкувати взяття воріт, а в цей час на поле вибіг фанат господарів поля та штовхнув футболіста Родеза.

Суддя припинив гру достроково, і швидше за все Бордо отримає технічну поразку. В іншій зустрічі Мец виграв у Бастії з рахунком 3:2.

Переможцем сезону Ліги 2 став Гавр, який переміг Діжон (1:0), набрав 75 очок і разом із клубом Мец (72 бали) підвищується у класі. Бордо залишається у Лізі 2 наступного сезону.