Наші в Естонії. Ковляр – чемпіон, Войналович – віце-чемпіон

Клуби українців з'ясували стосунки у фіналі чемпіонату

460
0
БК Калев. Олександр Ковляр

Розігруючий збірної України Олександр Ковляр у складі клубу «Калев-Крамо» став чемпіоном Естонії.

У фінальній серії сезону Ковляр і Ко із загальним рахунком 3:0 обіграли команду «Тарту», кольори якої захищає українець Андрій Войналович.

У вирішальному третьому матчі серії «Калев-Крамо» здобув над «Тарту» перемогу з рахунком 89:82.

Олександр Ковляр став найрезультативнішим гравцем поєдинку. Він відіграв 33 хвилини, набрав 25 очок (3/6 двоочкові, 4/8 триочкові, 7/8 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 6 передач за 4 втрат і 4 фолів.

Андрій Войналович відіграв 21 хвилину, набрав 13 очок (2/3 двоочкові, 2/4 триочкові, 3/4 штрафні), зробив 2 підбирання, віддав партнерам 2 передачі за 2 втрат і 4 фолів.