Перша перемога над суперницею з топ-50 після повернення

10614
16
WTA. Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№540 WTA) здобула ще одну перемогу на турнірі WTA 250 у Страсбурзі (Франція).

У матчі 1/4 фіналу українка у двох сетах переграла Варвару Грачову (№44 WTA).

Страсбург. 1/4 фіналу
Еліна Світоліна (Україна) – Варвара Грачова – 6:3, 6:4

Це була друга зустріч тенісисток, Еліна знову виграла. Для українки це перша перемога над суперницею з топ-50 після повернення. Цього року Світоліна зіграла 12-й матч, здобувши шосту перемогу.

Попередній раз українка грала в півфіналі турніру WTA ще в серпні 2021 року в Чикаго, де взяла свій останній на цей момент титул.

У наступному матчі Еліна гратиме проти Клари Бюрель (№122 WTA) або Бернарди Пери (№38 WTA). Попередній раунд вона пройшла без боротьби.

Stanislav Matusevych
Хороша перемога, наскільки якісна, настільки ж несподівана. До рахунку 4:2 у другому сеті Еліна проводила майже ідеальний матч, але без спаду не вийшло. Тим не менше, у серйозній боротьбі в кінцівці вдалося дотиснути кацапку, а два останні очки були здобуті класними вінерсами. Якось незвично бачити активну Еліну на вирішальних м'ячах. Є перша справді хороша перемога після декрету. Цікаво, це через рашистську суперницю чи дійсно повертається форма?
roman75zpr
Элина набирает ход...
Александр Ад
Молодець!Гарна гра проти непростой суперниці!Удачи та успіху в наступних матчах!
Andrey_1992
молодець, не сумнівався в її перемозі над черговою кацапкою...до речі тепер тенденція на нашу користь, Ястремська недавно Блінкову перемогла, потім в Римі Калініна ту ж Блінкову і в добавок Кудерметку обіграла, так тримати!!!!
Александр Науменко
Ой, хлопці, не перехвалить. Тримаємо кулаки.