Богдан Близнюк набрав 6 очок у поєдинку плей-оф чемпіонату Франції

Гравець збірної України дебютував у плей-оф

327
0
БК Шоле. Богдан Близнюк

Захисник збірної України Богдан Близнюк дебютував у плей-оф чемпіонату Франції. «Шоле», в якому українець дограє сезон, в чвертьфіналі турніру грає з «Метрополітаном», в якому виступає ймовірно перший номер драфту НБА Віктор Вембаньяма.

Першу гру серії на виїзді «Шоле» програв – 80:93. Богдан Близнюк відіграв 23 хвилини, набрав 6 очок (2/2 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах.

У Вембаньями 22 очка, 10 підбирань та 5 передач. Він став найрезультативнішим гравцем матчу і наблизив свою команду до півфіналу.

Матчі 1/4 фіналу французької ліги граються до двох перемог. Друга зустріч запланована на 23 травня.

Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді
Олімпійські ігри | 28 липня 2024, 09:48 10

Заслужений тренер України подякував усім, хто був причетний до досягнення цього результату

ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України
Олімпійські ігри | 27 липня 2024, 21:01 8

Ігор Краснопір вирвав перемогу для олімпійської збірної України над Марокко на 90+8-й