Кияни поступилися у серії пенальті. Ураган і ХІТ зіграли 2-й матч фіналу ЧУ

Івано-франківці зрівняли рахунок у серії

1707
1
АФУ

У неділю, 21 травня, відбувся другий матч фінальної серії Екстра-ліги України з футзалу, в якому зіграли «Ураган» та ХІТ.

Рахунок у грі відкрив Назар Швед на 8-й хвилині. Перша половина зустрічі залишилася за івано-франківцями з рахунком 1:0. Під кінець другої 20-хвилинки Євген Жук зрівняв рахунок, забивши свій 31-й гол у сезоні.

Поєдинок перейшов до екстратаймів, початок яких запам'ятався голами. На 41-й хвилині Ігор Корсун вивів «Ураган» уперед, а вже за хвилину Володимир Поночовний зрівняв рахунок.

Переможець 2-го матчу серії визначився у серії пенальті. «Ураган» виявився точнішим, підсумок – 5:4.

Учора, 20 травня, перший поєдинок залишився за киянами. Нині рахунок у серії 1:1. Ці ігри пройшли у Івано-Франківську. Далі команди переїдуть до Києва.