| Оновлено 22 травня 2023, 20:59
1572
0

Українки у контрольному матчі перемогли Німеччину

У п'яти партіях в Берліні підопічні Івана Пєткова обіграли господарок майданчика

1572
0
CEV

Готуючись до престижного турніру Золотої Євроліги, волейболістки жіночої національної збірної України сьогодні у Берліні провели контрольний матч із командою Німеччини.

Дві стартові партії виграли українки 25:20 та 25:21, але потім господарки майданчика заграли сильніше і змогли зрівняти рахунок за сетами 25:20 та 25:15.

Таким чином, результат поєдинку вирішувався на тай-брейку. Наша команда спочатку поступалася 3:5, проте на зміну сторін команди пішли за рахунку 8:5 на користь збірної України. Цей момент став ключовим у п'ятій партії і гості довели справу до перемоги 15:8.

Збірна України грала у такому складі: Олександра Міленко, Світлана Дорсман, Дар'я Великоконь (Шаргородська), Анастасія Маєвська, Євгенія Хобер, Анастасія Крайдуба, Аліка Луценко, Христина Нємцева (обидві – ліберо) – стартовий. На заміну виходили Вікторія Даньчак, Вікторія Олійник.

Контрольний матч з волейболу. Жінки
Берлін (Німеччина). 20 травня
Збірна Німеччини – Збірна України

2:3 (20:25, 21:25, 25:20, 25:15, 8:15)

Ще два контрольні матчі перед стартом у Золотій Євролізі підопічні Івана Пєткова планують зіграти 22 та 23 травня зі збірною Словаччини.