Центровий «Денвера» влаштував штовханину із вболівальником

2108
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Під час четвертого матчу серії «Денвер» – «Фінікс» (124:129) центровий «Денвера» Нікола Йокич штовхнув ліктем нового власника «Фінікса» Метта Ішбію. Епізод стався наприкінці другої чверті, коли Ішбія затиснув м'яч в руках, а потім відкинув його, не давши Йокичу швидко ввести його в гру.

Сербський центровий штовхнув власника «Фінікса», за що був покараний технічним фолом. Йокич після гри зазначив, що знав, що вболівальником є власник «Фінікса» Метт Ішбія.

«Ліга не захищатиме мене? Вони стануть на бік уболівальника, оберігатимуть його? Чи я знав, хто ця людина? Знав, але у тій ситуації він був звичайним уболівальником. Йшла гра, у такій ситуації він уболівальник на трибуні.

Суддя сказав мені, що я штовхнув уболівальника. Але він це почав, він першим використав руки. Мені здається, НБА має оберігати нас. Можливо, я помиляюсь. Скоро дізнаємося», – сказав Йокич.

Ішбія придбав «Фінікс» у лютому 2023 року за 4 млрд. доларів. Він сам грав у баскетбол на студентському рівні та був чемпіоном NCAA у складі «Мічіган Стейт».

Нікола Йокич в поєдинку проти «Фінікса» набрав 53 очки (10/13 штрафних), 4 підбирання та 11 передач за 39 хвилин на майданчику.

Йокич став першим в історії центровим, який набрав 50+ очок і 10+ асистів у матчі плей-оф.