У другому фінальному матчі Плюс Ліги знову переміг Ястшембски Вегель

Цього разу волейболісти з міста Ястшембе-Здруй обіграли «Заксу» на її майданчику

463
0

У чоловічому чемпіонаті Польщі з волейболу відбувся другий фінальний матч, у якому зустрічалися чинний чемпіон країни «Закса» та володар Суперкубку Польщі 2022 року «Ястшембски Вегель». Обидва клуби, до речі, є фіналістами нинішньої Ліги чемпіонів і 20 травня в італійському Турині визначать, кому дістанеться головний приз турніру.

У першому фінальному поєдинку Плюс Ліги, що відбувся у місті Ястшембе-Здруй, виграли господарі майданчика з рахунком 3:0. І у другій грі волейболісти «Вегеля» були сильнішими, хоча грали вже в гостях. Для перемоги їм знадобилося чотири сети.

Додамо, що вихованець українського волейболу Юрій Гладир у складі переможців набрав 9 очок, а у «Заксі» Дмитро Пашицький, який народився в Києві, приніс своїй команді 10 очок.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Чоловіки. Плюс Ліга. Сезон 2022-2023 років
Фінальна серія до трьох перемог. Кендзежин-Козле. 6 травня
«Закса» (Кендзежин-Козле) – «Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй)

1:3 (26:24, 22:25, 15:25, 19:25)

Рахунок у серії – 0:2

Третій фінальний матч пройде 10 травня у місті Ястшембе-Здруй.

Нагадаємо, що львівський «Барком-Кажани», який цього сезону вперше брав участь у чемпіонаті Польщі, в підсумку посів 13 місце, обігравши у двох стикових матчах команду «Купрум» (Любін).