Сенсаційний китаєць. Визначені пари чвертьфіналістів на ЧС зі снукеру

Сі Цзяхуей по черзі вибив із турніру Шона Мерфі та Роберта Мілкінса

6423
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сі Цзяхуей

У Шеффілді на знаменитій арені Крусібл триває чемпіонат світу 2023 зі снукеру. Завершилася стадія 1/8 фіналу та стартували чвертьфінали.

Головну несподіванку створив 20-річний китаєць Сі Цзяхуей. Вперше виступаючи в Крусіблі, вінодразу пробився до чвертьфіналу, пройшовши весь шлях у кваліфікації. Спочатку він вибив із боротьби Шона Мерфі, сіяного четвертим (10:9), а потім розгромив Роберта Мілкінса, 13-го номера посіву (13:7),

Рік тому Шон Мерфі після поразки від Сі на Uk Championship був у гніві та назвав китайця «хлопцем, якого не мало бути на арені». Однак після повторної поразки Шон змінив думку та заявив, що Сі стане першим китайським чемпіоном світу.

Сі Цзяхуей розповів: «Після кваліфікації я емоційно відчув себе спокійним емоційно. Я ставлюся до цього так, ніби це незначний турнір, як до щоденного тренування, і намагаюся отримувати задоволення від Крусібла. Мій батько має більярдний клуб у Китаї, і всі клієнти дивилися, як я граю. Було чудово поговорити з батьком після матчів, щоб отримати мотивацію, він підтримував мене. Навіть коли в Китаї вже за північ, коли я граю, всі вони залишаються в клубі, щоб повболівати за мене. І під час наступного матчу буде те саме».

Наступним суперником китайця стане Ентоні Макгілл, який легко пройшов Джека Лісовські (13:8). Це буде єдиний чвертьфінальний матч серед несіяних гравців, і один із них точно дійде до півфіналу, як мінімум.

До чвертьфіналу вийшов ще один дебютант Crucible Джек Джонс. Вперше з 1988 року до такої стадії дісталися два новачки Crucible (тоді подібне зробили Тоні Драго та Стів Джеймс).

У 1/8 фіналу ветеран Джон Хіггінс із дивовижною легкістю розгромив Кайрена Вілсона, у якого гра явно не пішла (13:2). Марк Селбі обіграв Гері Вілсона з рахунком 13:7. І тепер на шанувальників снукера чекає інтригуючий чвертьфінал чотириразових чемпіонів світу: Марк Селбі проти Джона Хіггінса.

Вже стартували два матчі 1/4 фіналу. Ронні О'Салліван успішно розпочав гру проти Люки Бреселя з Бельгії (6:2 у першій сесії). Кваліфаєр Джек Джонс із Уельсу намагається протистояти 3-му сіяному Марку Аллену (рахунок 4:4 на старті матчу).

1/4 фіналу, 25–26 квітня

• Ронні O'Салліван [1] – Люка Бресель [9] – 6:2 (пауза)
  • Ентоні Макгілл – Сі Цзяхуей
  • Марк Аллен [3] – Джек Джонс – 4:4 (пауза)

Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів