184
0
ФБУ

У п'ятницю, 7 квітня, у Києві під час столичного бабла стосунки з'ясували одеська команда БІПА та «Запоріжжя».

Одесити після поразки 18:22 у першій чверті три інші 10-хвилинки занесли собі до активу та здобули перемогу з рахунком 61:54.

У таблиці Суперліги БІПА займає 3-тє місце з 22 перемогами та 8 поразками. У «Запоріжжя» остання, 9-а, позиція при 3 перемогах та 27 поразках.

Суперліга України

БІПА – Запоріжжя – 61:54 (18:22, 14:12, 19:13, 10:7)

БІПА: Унгурян 8 + 8 підбирань, Кабацюра 6 + 6 передач, Рябчук 15 + 5 підбирань + 6 перехоплень, Агафонов 10 + 6 підбирань + 6 передач, Кадигроб 2 – старт; Ткаченко 11 + 8 підбирань, Шашков 7, Конєв 2, Малиновський 0, Николенко 0, Устименко 0.

Запоріжжя: Буц 14 + 11 підбирань – 9 втрат, Биков 11 + 6 передач – 7 втрат, Ледньов 0, Морозов 16, Тельчаров 10 – старт; Покоєнко 3, Компанієць 0, Кліманов 0, Дмитренко 0.