Прометей – Віймсі. 1/4 фіналу ЛЕБЛ. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться 3 квітня о 18:30 чвертьфінальний матч Латвійсько-естонської ліги

3984
0
БК Прометей

3 квітня о 18:30 у Ризі проходить 3-й матч 1/4 фіналу Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги, в якому грають український «Прометей» та естонський клуб «Віймсі».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в в Telegram Sport.ua

Боротьба у чвертьфіналі триває до двох перемог у серії, і це буде вирішальний 3-й поєдинок.

Перший матч відбувся 25 березня у Ризі, його виграв «Прометей» (91:69) та повів у серії (1:0). Друга зустріч, 1 квітня в Естонії, виявилася дуже напруженою. «Віймсі» вдома дав серйозний бій фавориту і зумів сенсаційно обіграти «Прометей» у другому овертаймі (107:105, 2 OT), заодно зрівнявши рахунок у серії (1:1).

Фінал чотирьох відбудеться 7–8 квітня у Таллінні. Якщо «Прометей» вийде у півфінал, то зіграє там із «Тарту» (Естонія). В іншій парі за вихід до фіналу зустрінуться «Калев» (Естонія) та ВЕФ Рига (Латвія).

(15)

Визначився останній учасник 2-го раунду плей-оф НБА. З ким зіграє Бостон?
Баскетбол | 05 травня 2024, 23:29 0

«Клівленд» у напруженому поєдинку обіграв «Орландо» та вийшов у наступний раунд турніру