Інше
| Оновлено 31 березня 2023, 02:24
1800
4

Джерело: Сі Цзіньпін готує Китай до війни за Тайвань

Пекін оприлюднив нові закони про військову готовність та бомбосховища

| Оновлено 31 березня 2023, 02:24
1800
4
Джерело: Сі Цзіньпін готує Китай до війни за Тайвань
Getty Images/Global Images Ukraine

Китайський лідер Сі Цзіньпін готується до війни і закликає своїх генералів наважитися на бій, пише американське видання Foreign Affairs на підставі кількох останніх його промов, підозрюючи, що він готовий застосувати силу для захоплення Тайваню.

На щорічному засіданні китайського парламенту та його вищого політичного консультативного органу в березні Сі вплутав тему готовності до війни у чотири окремі промови, в одній з яких він закликав своїх генералів наважитися боротися.

Його уряд також оголосив про збільшення на 7,2% оборонного бюджету Китаю, який подвоївся за останнє десятиліття, а також плани зробити країну менш залежною від іноземного імпорту зерна.

Крім того, в останні місяці Пекін оприлюднив нові закони про військову готовність, нові бомбосховища в містах по той бік Тайванської протоки та нові офіси Національної оборонної мобілізації по всій країні.

Видання Foreign Affairs: «Поки що зарано говорити напевно, що означають ці події. Конфлікт не є зумовленим або неминучим. Але щось змінилося у Пекіні, що політики та бізнес-лідери у всьому світі не можуть дозволити собі ігнорувати. Якщо Сі каже, що готується до війни, було б нерозумно не повірити йому на слово».

Оцініть матеріал
(15)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Anhel
Що б Сі масштабного не замислив, та є звичайні справи, які треба вирішувати щодня. До прикладу, як вести державні справи так, щоб майже 1.5 мільярда твоїх земляків мали поїсти хоча б тричі на день? Грандіозний план "одна родина - одна дитина" безславно провалився. Сталося майже так, як колись було з горобцями. Після того, як їх бездумно винищили, настав страшенний голод. 
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності