Київ-Баскет та Дніпро здобули перемоги у боротьбі за срібло Суперліги

У трьох команд набрано по 50 очок перед заключним баблом у Києві

675
0
ФБУ

Київ-Баскет здобув перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши в Черкасах місцеві Мавпи.

Команда Володимира Холопова ключовий ривок зробила до великої перерви, яку виграла з перевагою в 20 очок. В другій частині гри господарям вдалося стабілізувати та вирівняти гру, але не вдалося повернути інтригу – команда Артема Сліпенчука залишалась на двозначній дистанції від суперника. Кияни спокійно втримали перевагу та виграли матч з рахунком 78:63.

Найкращим гравцем гри став форвард киян Вадим Заплотинський, який набрав 18 очок, зробив 6 підбирань та 3 перехоплення (РЕ 26).

Дніпро завершив домашній бабл регулярного чемпіонату Суперліги перемогою над Запоріжжям (91:63).

Запоріжжя напередодні дало справжній бій Будівельнику, не втримавши переможний рахунок в матчі з чемпіоном. На гру з Дніпром запоріжців вистачило на 15 хвилин, які Запоріжжя на рівних провело з господарями, але другу половину другої чверті Дніпро виграв 23:7, пішовши на велику перерву за переваги +18.

Фактично на цьому інтрига в матчі закінчилась – гравці Запоріжжя перестало влучати, збільшилась кількість втрат, та й в захисті запоріжці почали не встигати за гравцями Дніпра. Тому вже в третій чверті Дніпро довів свою перевагу до 30 очок, яку утримував майже до кінця гри.

Кращими у Дніпра стали Станіслав Тимофеєнко з 15 очками, 7 підбираннями та 5 передачами, а також Максим Закурдаєв з 11 очками, 5 підбираннями та 8 передачами. Найрезультативнішим у Запоріжжя став Антон Буц з 19 очками, у Романа Морозова – 18 балів.

Дніпро наздогнав в турнірній таблиці Київ-Баскет та клуб БІПА – у трьох команд перед заключним баблом у Києві по 50 очок. Запоріжжя програло 26-й матч з 29 в сезоні, замикаючи турнірну таблицю.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет – 63:78 (13:15, 11:29, 18:15, 21:19)

Черкаські Мавпи: Максвелл 26 + 7 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення – 3 втрати, Руслов 14 + 4 передачі, Скіра 8 + 6 підбирань, Липовцев 6 + 5 підбирань, Кузнецов 0 – старт, Рід 6 + 5 підбирань, Сорочан 2, Пошабля 1, Назаренко 0

Київ-Баскет: Заплотинський 18 + 6 підбирань + 3 перехоплення, Кінгсбі 16 + 4 передачі – 5 втрат, Дубоненко 12 + 7 підбирань, Мусієнко 10 + 10 підбирань + 6 передач, Новіков 6 – старт, Кісільчук 9 – 5 втрати, Юрченко 5 + 7 підбирань, Кошеватський 2

Дніпро – Запоріжжя 91:63 (19:15, 30:16, 29:18, 13:14)

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро: Бондарчук 5, Тимофеєнко 15 + 7 підбирань + 5 передач, Закурдаєв 11 + 5 підбирань + 8 передач, Загреба 14, Шкода 9 + 7 передач – старт; Тарасенко 10, Сипало 9 + 5 підбирань, Бачурін 8, Сорочан 7, Мартинов 2, Джеріхов 1, Качанов 0

Запоріжжя: Буц 19 + 5 підбирань, Биков 7 + 6 підбирань + 5 передач, Ледньов 8, Морозов 18, Тельчаров 4 + 5 передач – 5 втрат – старт; Покоєнко 2, Компанієць 2, Дмитренко 2, Кліманов 1, Козак 0