Київський клуб зазнав першої поразки у сезоні

931
1
ФБУ

У вівторок, 28 березня, у рамках ігор бабла в Дніпрі у чоловічій Суперлізі на майданчику зійшлися місцевий «Дніпро» та київський «Будівельник».

Зустріч завершилася з рахунком 78:74 на користь команди із Дніпра. Це перша у сезоні невдача «Будівельника» після 27-ми поспіль переможних матчів зі старту чемпіонату.

Ключовою у грі стала друга чверть, яку гравці «Дніпра» виграли 23:9. Господарі поєдинку у ці десять хвилин грали більш агресивно та активніше у захисті, а в нападі один за одним видавали влучні триочкові кидки.

Після великої перерви «Будівельник» заграв агресивніше, а остаточно інтрига повернулася у четвертій чверті, коли кількома вдалими атаками кияни скоротили відставання до 6 очок. До останнього кияни залишалися на відстані однієї-двох результативних атак від «Дніпра», але господарі свою перевагу втримали.

«Дніпро» перемогою над «Будівельником» підвищив свої шанси у боротьбі за срібло чемпіонату.

Дніпро – Будівельник – 78:74 (19:16, 23:9, 18:23, 18:26)

Дніпро: Бондарчук 0, Сорочан 4 + 5 передач, Тимофеєнко 17 + 6 підбирань, Закурдаєв 21 + 6 передач, Загреба 14 + 10 підбирань – 6 втрат – старт; Шкода 9 + 5 підбирань + 5 передач, Сипало 7, Тарасенко 6.

Будівельник: Хохоник 2, Приймак 8, Буренко 21, Сандул 11 + 14 підбирань, Конєв 7 + 8 підбирань – старт; Кольченко 19, Нікітін 6 + 7 підбирань, Кабанов 0, Сафонов 0.