Президент IBU: «Повернення росіян та білорусів навіть не розглядаємо»
Олле Далін розповів про чітку позицію Міжнародного союзу біатлоністів
Президент IBU Олле Далін, який відвідав чемпіонат України у Буковелі, прокоментував можливе повернення росіян та білорусів до міжнародних змагань.
«Все залежить від того, як зміниться ситуація тут із війною. Є рішення конгресу дотримуватися відсторонення, допоки ситуація не зміниться.
Питання про повернення ми навіть не розглядаємо зараз. Зараз із ними є неофіційні контакти. Це природньо, що вони хочуть повернутися», – сказав Далін.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
07 грудня 2025, 00:08
6
«Трабзонспор» хоче підписати Михавка
Футбол
|
06 грудня 2025, 07:22
7
Кияни готові викласти два мільйони євро
Футбол
|
06.12.2025, 10:30
Коментарі 5
Популярні
Нові
Старі
Ну хоч одна не продажна організація є у спорті 
Правильне рішення
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Ни одна федерация русских не пропустит кроме лакеев путинских типа Инфантино дворкович бах или кремлев .Это не президенты федераций а агенты кремля на задании
Русские тетки толпами ездили в Киев в Лавру и десятинку на святые места .специальные туры были для поломниц .А теперь будут ездить в гарячий ключ краснодарского края и молится где сделали кладбище для десятков тысяч убитых русских в Украине .А теперь выгнали русских.попов из Лавры а трупы везут убитых придурков тысячами.Умный бы президент если бы был в россии такое бы сделал ?