Запас: Грбич, Лабрович, Станишич, Баришич, Ерлич, Иванушец, Оршич, Віда.

Уельс: Уорд, Н. Вільямс, Родон, Мепам, К. Робертс, Моррелл (Дж. Джеймс, 90+3), Ремзі (Бернс, 54), Вілсон (Томас, 54), Ампаду, Мур (Бредшоу, 70), Ден. Джеймс (Броудхед, 54).

Запас: Кінг, А. Девіс, Фокс, Кабанго, Купер, Л. Харріс, Локайер.

25 березня о 23:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 березня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

25 березня о 23:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ГОООООООЛ!

Уельс зрівняв рахунок. Чергове вкидання ауту в штрафний майданчик. Родон головою зробив передачу на дальню штангу, звідки Броудхед переправив м'яч у ворота.

25 березня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Замість Модрича вийшов Майер

25 березня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

У другому таймі компенсовано 3 хвилини

90’

Модрич заробив штрафний. Хорвати розіграли м'яч, після кількох передач Перишич пробив у руки Уорду.

25 березня о 23:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Хорвати впевнено контролюють м'яч.

25 березня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Влашич завдав удару з-за меж штрафного майданчика - в руки Уорду.

25 березня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Перишич виконав з лівого флангу чи то удар, чи то навіс - м'яч влучив у поперечину воріт збірної Уельсу.

25 березня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Після подачі з кутового головою пробив Гвардіол, але м'яч влучив у захисника валлійців.

25 березня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

У хорватів подвійна заміна: Влашич з'явився на полі замість Крамарича, Пашалич - замість Ковачича.

25 березня о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Після вкидання ауту м'яч відскочив до Неко Вільямса, який приблизно з 20 метрів пробив над поперечкою.

25 березня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Крамарич з 11 метрів пробив вище воріт.

25 березня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Ще одна заміна у складі Уельсу: Бредшоу вийшов на поле замість Мура.

25 березня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

М'яч більше тримають хорвати, але без небезпечних моментів.

25 березня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Потрійна заміна у збірної Уельсу: Бернс замість Ремзі, Броудхед замість Ден. Джеймса, Томас замість Вілсона.

25 березня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Перший реальний небезпечний момент у збірної Уельсу: Деніел Джеймс з кута воротарського майданчика не влучив у ворота.

25 березня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Кілька хвилин боротьба точиться у центрі поля

25 березня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Перишич з меж штрафного завдав удару після передачі з лівого флангу - Уорд легко забрав м'яч до рук.

25 березня о 22:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Лівая покидає поле у супроводі медиків. У гру вступив Петар Муса.

25 березня о 22:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Хорвати провели швидку атаку. Ковачич з близької відстані пробив вище воріт.

25 березня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Хорвати та валлійці обмінялися атаками. Небезпеки не створили.

25 березня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

25 березня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

25 березня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

У першому таймі компенсовано одну хвилину.

45’

Знову пробивав Крамарич - повз ворота.

25 березня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Вілсон пробив зі штрафного - м'яч пролетів над поперечкою.

25 березня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Гвардіол порушив правила біля штрафного майданчика. Валлійці заробили небезпечний штрафний.

25 березня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Хорвати провели чергову тривалу атаку, але Соса невдало прострілив до штрафного майданчика, і Уорд забрав м'яч.

25 березня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Атака збірної Хорватії по центру. Соса віддав пас на Ковачича, але удар вийшов несильним - Уорд у падінні забрав м'яч до рук.

25 березня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Модрич пробив по воротах метрів з 20-ти - м'яч пройшов в кількох метрах від стійки.

25 березня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
uefa.com

25 березня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Юранович отримав жовту картку за фол проти Джеймса на фланзі.

25 березня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

ГООООООЛ!

Крамарич підібрав м'яч у центрі поля, виграв силову боротьбу у Неко Вільямся, дійшов до штрафного та приблизно з 20 метрів пробив Уорда.

25 березня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Після розіграшу штрафного м'яч метушився у карному майданчику Уельса і навіть опинився у воротах Уорда. Гол не зараховано через фол хорватів в атаці.

25 березня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Ампаду попереджено за зрив атаки збірної Хорватії.

25 березня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Модрич зі штрафного виконав точну передачу на Перишича, той з меж штрафного майданчика пробив повз ворота. Однак арбітр зафіксував офсайд.

25 березня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Арбітр підганяє валлійців, які дуже довго збиралися виконувати штрафний удар в центрі поля.

25 березня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
uefa.com

25 березня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Атаку другим темпом хорвати не змогли завершити ударом по воротах

25 березня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Хорвати знову довго контролювали м'яч. На ударній позиції опинився Ковачич, але його удар заблокував захисник

25 березня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Крамарич пробив низом з-за меж штрафного - Уорд врятував збірну Уельсу

25 березня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Валлійці заробили перший кутовий удар, але виконали його дуже невдало

14’

Знову навіс з флангу від хорватів, однак ніхто пробити по воротах не зміг

25 березня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Навіс з правого флангу - Лівая не встиг до м'яча

10’

На перших хвилинах м'яч переважно контролюють хорвати. У валлійців він майже не тримається через активний пресинг господарів поля

25 березня о 21:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Ще один момент у Хорватії, однак після навісу з лівого флангу захисник вибив м'яч за межі поля

25 березня о 21:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Перший момент у хорватів. Модрич пробив приблизно з 20 метрів, Уорд відбив м'яч на кутовий

23 березня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Матч розпочався!

Хорвати більше хвилини тримали м'яч, але у підсумку він опинився в руках воротаря валлійців

uefa.com

uefa.com
uefa.com
Cтадіон "Полюд" у Спліті/uefa.com

У суботу, 25 березня, у місті Спліт відбудеться матч 1-го туру відбору на чемпіонат Європи з футболу 2024 року між збірними Хорватії та Уельсу. Поєдинок на стадіоні «Полюд» розпочнеться о 21:45.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Хорвати – бронзові призери чемпіонату світу 2022 року та срібні призери 2018 року. Відбірковий цикл збірна розпочинає під керівництвом автора медальних виступів на чемпіонатах світу: Златко Даліч надалі працюватиме головним тренером. Виступи за збірну завершив захисник Деян Ловрен, який на ЧС-2022 взяв участь у шести матчах.

Валійці – бронзові призери Євро-2016. Континентальну першість 2020 року вони залишили після 1/8 фіналу. На чемпіонаті світу 2022 року Уельс не вийшов з групи. Після світового форуму закінчив кар’єру Гарет Бейл – багаторічний лідер національної команди та найкращий бомбардир в її історії. Виступи за збірну завершили Джо Аллен і Кріс Гантер.

Хорватія та Уельс грали між собою 6 разів: 4 рази перемогли хорвати, 2 матчі завершилися нічиєю. Востаннє збірні зустрічалися у відборі до Євро-2020: 13 жовтня 2019 року у Кардіффі зафіксовано нічию 1:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Хорватія – Уельс.

(1)

МИХАЙЛЕНКО: «Ніколи у юнацьких збірних не було стільки легіонерів»
Футбол | 26 квітня 2024, 00:55 1

Коуч збірної України U-19 розповів про юних гравців, які виїхали за кордон

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 03:30 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»