Кияни виграли 27-й матч у сезоні та продовжують йти без поразок

581
0
ФБУ

Столичний Будівельник здобув впевнену перемогу над Старим Луцьком (99:61) в останньому матчі домашнього баблу чоловічої Суперліги.

Різниця в класі команд позначилась зі старту матчу – першу чверть Будівельник виграв 30:17, другу – 29:13. При цьому Будівельник за перші 20 хвилин влучив 8 з 10 дальніх кидків. Після великої перерви результативність Будівельника знизилась, але це не завадило підопічним Дмитра Забірченка без проблем довести гру до перемоги.

Найрезультативнішим у переможців в матчі став Павло Буренко – 18 очок, ще троє гравців Будівельника набрали більше 10 очок. У Старого Луцька – 19 очок на рахунку Кирила Панфілова.

Будівельник виграв 27-й матч в сезоні, залишаючись без поразок. У Старого Луцька 5 перемог в 27 матчах і 7-ма позиція в турнірній таблиці.

БК Прикарпаття-Говерла завершив київський бабл чоловічої Суперліги перемогою над Запоріжжям (72:53).

По ходу зустрічі здавалось команда Євгена Мурзіна не матиме проблем з головним аутсайдером чемпіонату – Запоріжжя за першу половину гри набрало 18 очок проти 40 у суперника. Під кінець третьої чверті перевага Прикарпаття-Говерли склала +30. І лише триочковий базер Ледньова майже з центру майданчика можна згадати з позитивного для Запоріжжя.

Цей момент Ледньова наприкінці третьої чверті надихнув Запоріжжя, яке ударно розпочало четверту чверть, скоротивши своє відставання до робочих 13 очок. В цей момент тайм-аут Євгена Мурзіна повернув баскетболістів Прикарпаття-Говерли до гри, вони знову заграли концентровано в захисті і довели матч до перемоги.

Найрезультативнішими у переможців стали Сергій Аврахов та Степан Лесик, які набрали по 15 очок.

Дніпро здобув третю перемогу поспіль в Суперлізі, здолавши в матчі київського баблу Черкаські Мавпи з рахунком 78:67.

Команда Володимира Коваля лідирувала більшу частину матчу, але черкасці постійно намагалися повернутися в боротьбу. Зокрема наприкінці гри, коли дистанція між командами зменшилася до 1 очка переваги Дніпра. Але останнє слово було за Дніпром, який завершив матч черговим ривком та здобув важливу перемогу. Дніпро домінував на підбираннях, краще рухав м’яч та мав кращі кидкові показники.

Найкращим гравцем матчу став форвард Дніпра Олександр Тарасенко, якому не вистачило двох передач до тріпл-дабла – 22 очка, 10 підбирань та 8 передач (РЕ 32).

Дніпро здобув 20 перемогу в сезоні та піднявся на друге місце в турнірній таблиці. Мавпи зазнали 20 поразки та залишились на 7-му місці.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Gymmaxx, Київ

Будівельник – Старий Луцьк 99:61 (30:17, 29:13, 17:21, 23:10)

Будівельник: Кабанов 8, Буренко 18 + 6 передач, Сандул 12 + 7 підбирань, Кольченко 9 + 5 підбирань, Нікітін 11 + 5 підбирань – старт; Конєв 14 + 5 підбирань, Сафонов 9, Хохоник 9, Зайцев 3, Хижняк 2, Рахметов 2, Приймак 2

Старий Луцьк: Коцько 10 + 6 підбирань, Марків 5, Є. Коровяков 9 + 5 підбирань + 5 передач – втрат, Дейна 5 + 6 підбирань, Панфілов 19 – старт; Прозапас 8, Глушко 5, Федчук 0, Бедлінський 0, Должко 0

Запоріжжя – Прикарпаття-Говерла 53:72 (8:20, 10:20, 15:20, 20:12)

Запоріжжя: Буц 12 + 13 підбирань, Покоєнко 5 – 5 втрат, Биков 6 + 5 підбирань – 6 втрат, Ледньов 11 – 5 втрат, Морозов 11 + 8 підбирань – старт; Кліманов 6, Бер 2, Дмитренко 0, Компанієць 0

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 15 + 5 підбирань, Чугунов 7 + 10 підбирань, Старцев 6 + 6 підбирань + 7 передач, Дроздов 5, Лесик 15 + 5 підбирань – старт; Хрисостоміді 11, Водолазський 6, А.Тимофійчук 3, М.Тимофійчук 2, Лонюк 2

Дніпро – Черкаські Мавпи 78:67 (21:20, 16:24, 19:12, 22:21)

Дніпро: Тарасенко 22 + 10 підбирань + 8 передач - 4 втрати, Закурдаєв 20 + 10 підбирань, Загреба 16 + 10 підбирань + 2 перехоплення + 2 блок-шота, Бондарчук 7, Шкода 5 – старт, Сорочан 3 + 5 підбирань, Джеріхов 3, Сипало 2 + 4 підбирання

Черкаські Мавпи: Липовцев 15, Скіра 12 + 10 підбирань, Максвелл 12 + 4 передачі + 4 підбирання - 5 втрат, Кузнецов 10 + 5 підбирань + 3 передачі, Руслов 9 + 6 передач + 5 підбирань – старт, Рід 5, Назаренко 4, Сорочан 0, Пошабля 0