Котовський завершив сезон на другому місці у загальному заліку Кубку світу

Дмитро поступився лише Ное Роту зі Швейцарії

1345
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Дмитро Котовський

Український фристайліст Дмитро Котовський завершив сезон на другому місці у загальному заліку Кубка світу з лижної акробатики

Цьогоріч 21-річний спортсмен з Рівного виграв два етапи КС у Дір-Веллі та Енгадіні.

Котовський став другим спортсменом в історії, якому вдалося виконати на змаганнях найскладніший стрибок в лижній акробатиці під назвою «ураган» (потрійне сальто з п'ятьма гвинтами – «фул-тріпл фул-фул»). А сума балів, яка принесла йому першу в кар’єрі перемогу в КС - 138,32 стала рекордною не лише для нього, а для всього фристайлу України.

Кубок світу з фрістайлу

Чоловіки. Лижна акробатика. Загальний залік

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих