Фєдіна виграла для України перше в історії золото на Кубку світу

21-річна грація вкотре вписала своє ім'я в історію вітчизняного артистичного плавання

8352
2
НОК України. Марта Фєдіна

Українська спортсменка Марта Фєдіна стала переможницею першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання. Змагання стартували у канадському Маркемі.

Фєдіна виступила в технічному соло з програмою під композицію «Чарівна скрипка» та набрала 245,2917 бала, що дозволило їй посісти перше місце та виграти історичну золоту медаль.

До трійки найкращих у цій дисципліні увійшли японка Юкіко Інуї та канадка Одрі Ламот.

21-річна Марта Фєдіна є лідером збірної України із артистичного плавання. Разом із командою вона виборола дві бронзи Олімпіади-2020 у Токіо, а також багаторазово вигравала медалі чемпіонатів світу та Європи.