Зіграні перші півфінальні матчі жіночої Суперліги

Перемоги здобули волейболістки «Медуніверситету» та «Прометея»

433
0
ПВЛУ

У Чернівцях розпочалися півфінальні серії чемпіонату України з волейболу серед жінок Суперліги. Відбулися перші матчі.

У протистоянні вінницького клубу «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» та молодіжної збірної України U-19 фаворитом є підопічні Юлії Якушевої, які за підсумками групового етапу стали переможцями турніру. І у першому півфіналі команда з Вінниці довела свою перевагу, перемігши суперниць у чотирьох сетах. Як завжди, найкращою на майданчику у фаворитів була донька головного тренера Валерія Якушева, яка набрала 23 очки.

Більш завзятою очікувалася боротьба у другій півфінальній парі, де зустрічалися дніпровська «Аланта» та «Прометей» із Дніпропетровської області. Але в результаті перевага найкращої за підсумками минулого сезону команди країни виявилася просто вражаючою. Підопічні Івана Петкова грали бойовим складом, тим, яким вони виступали у Лізі чемпіонів, чемпіонаті Чехії та турнірі MEVZA, перемігши «Аланту» 3:0. Тут у складі переможців слід відзначити Вікторію Даньчак (19 очок) та Олександру Міленко (15).

Чемпіонат України з волейболу. Жінки. Суперліга
Півфінальні серії до двох перемог. 14-15 березня
«Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» (Вінниця) – Збірна України U-17

3:1 (25:18, 23:25, 25:14, 25:12)
«Прометей» (Дніпропетровська область) – «Аланта» (Дніпро)
3:0 (27:25, 25:16, 25:17)

Другі матчі півфінальних серій відбудуться 16 та 17 березня.

(4)

Циганков влітку може перейти в клуб, який цього сезону приголомшив Європу
Футбол | 23 квітня 2024, 00:12 6

Віктор Циганков може стати гравцем «Баєра»

Олег Плотницький став найрезультативнішим у Перуджі в першому матчі фіналу
Волейбол | 19 квітня 2024, 19:11 0

Його команда виграла стартовий поєдинок фінальної серії чемпіонату Італії у «Вєро Воллей» 3:1