За крок від фантастичного камбеку. Будівельник програв Шоле у Кубку Європи

Кияни ледь не відіграли 20 очок у четвертій чверті

5878
1
fiba.basketball

Київський «Будівельник» провів матч-відповідь із «Шоле» в 1/4 фіналу Кубка Європи. У першому поєдинку кияни обіграли суперників з рахунком 73:72, але практично не здобули переваги перед протистоянням у Франції.

Гості у першій чверті нав'язали боротьбу суперникам та тривалий час вели з невеликою перевагою. Але кінцівка першої чверті залишилася за господарями майданчика, які зробили ривок та забезпечили собі п'ятиочковий відрив перед другою десятихвилинкою.

Рівна гра йшла й у другій чверті. А ось на початку третьої десятихвилинки французи провели потужний відрізок, і рахунок невблаганно зростав на їхню користь. Кияни постійно дозволяли суперникам виконувати «відкриті» кидки з-за дуги, а з периметру французи не промахувалися. У четвертій чверті французи спіймали кураж, а у гостей зовсім розладналася гра в атаці. У середині четвертої десятихвилинки перевага «Шоле» становила 20 очок.

Здавалося, питання про переможця протистояння вже знято. Ще й Берганемескел отримав травму, з допомогою партнерів залишивши майданчик. Французи й самі надто повірили у свою перемогу, і різниця в рахунку почала скорочуватися. За дві хвилини до закінчення четвертої чверті після дальнього влучення Грицака тренерський штаб «Шоле» взяв тайм-аут, але він не допоміг французам. За 16 секунд до сирени Бобров набрав три очки, зменшивши відрив до двох очок. Диво було так близько! Але, на жаль, урятувати зустріч кияни не змогли.

«Будівельник» залишає нинішній розіграш Кубка Європи ФІБА.

Кубок Європи ФІБА. 1/4 фіналу. Другий матч (перший матч – 72:73)

«Шоле» (Франція) – «Будівельник» (Україна) – 83:79 (23:18, 20:20, 26:17, 14:24)

«Шоле»: Артіс (26 + 5 передач), Кемпбелл (10), Далло (7 + 5 підбирань), Елліс (8), Паттон (8 + 5 підбирань), Гуду-Сінха (9), Лерей, Робіньо (2), Сако (6+8 підбирань), Тілле (7), Балфур'є, Борде.

«Будівельник»: Берганемескел (5), Близнюк (12 + 6 підбирань + 7 передач), Гудвін (23), Браун (5), Грант (12 + 7 підбирань), Грицак (3), Бобров (9), Маяускас, Тиртишник, Тихонов, Василяускас, Зотов (10).