735
0
ФК Шахтар

Sport.ua зібрав головні цифри минулого туру УПЛ.

«Шахтар» обіграв «Кривбас» загалом 13-й раз поспіль (м'ячі 28-2), а в гостях - 6-й (м'ячі 14-0).

Гірники завдають 8-го розгрому криворіжцям.

Загальна безнічийна серія помаранчево-чорних у зустрічах із біло-червоно-чорними сягає 21 матчу (+19-2), а гостьова - 12 (+11-1).

«Шахтар» не пропускає від «Кривбасу» загалом 11 матчів поспіль (995 хвилин), оновлюючи свій рекорд УПЛ, а в гостях - 6 (549 хвилин).

Гірники святкують 4-ту вікторію поспіль (м'ячі 17-3), а на чужих полях - 3-тю (м'ячі 14-1), причому з великим рахунком.

Безнічийна гостьова серія донеччан досягає 11 ігор (+10-1).

Помаранчево-чорні забивають 15 матчів поспіль, а на чужих полях - 11.

Венесуелець Кевін Келсі стає наймолодшим бомбардиром-легіонером гірників в українських чемпіонатах - 18 років 228 днів, а також першим футболістом 2004 р. н., який забивав в УПЛ.

Кевін Келсі стає автором 150-го голу команд Ігоря Йовічевіча у чемпіонатах України та 30-го - «Шахтаря» у гостьових баталіях з криворіжцями.

ФК Шахтар. Кевін Келсі

«Кривбас» проводить 650-й матч в елітному дивізіоні.

Підопічні Юрія Вернидуба продовжують свою безнічийну серію до 11 матчів (+6-5).

М'яч, забитий Георгієм Судаковим, став 800-м, пропущеним біло-червоно-чорними в УПЛ.

Мірча Луческу святкує 450-ту вікторію на чолі українських клубів (ЧУ - 316, КУ - 60, ЄК - 68, СК - 6).

«Динамо» здобуває 4-ту поспіль перемогу в гостях (м'ячі 7-1).

Гостьова гольова серія киян досягає 16 матчів, а безнічийна на чужих полях - 13 (+11-2).

Денис Гармаш проводить 229-й матч в УПЛ і входить до топ-5 гвардійців «Динамо» у чемпіонатах України, обійшовши Андрія Несмачного та Андрія Ярмоленка.

Віталій Буяльський, який став автором 10-го голу біло-синіх у поєдинках із дніпрянами, забиває 65-й м'яч у кар'єрі (ЧУ - 49, КУ - 1, СК - 1, ЄК – 14).

ФК Динамо

«Дніпро-1» перериває рекордну домашню безпрограшну серію, яка склала 11 матчів (+10-1). Останньої поразки у рідних стінах синьо-біло-блакитні зазнали 26 вересня 2021 року - 0:4 з «Зорею».

Завершуються і дві гольові серії дніпрян: рекордна 21-матчева загальна та 11-матчева домашня. Востаннє «Дніпро-1» залишався на «сухому пайку» 24 жовтня 2021 року - 0:2 у гостях із… «Динамо».

«Зоря» вчетверте обіграла вдома «Львів» (м'ячі 11-2).

Луганці святкують 10-ту вікторію в УПЛ під керівництвом Патріка ван Леувена.

Домашня безпрограшна серія червоно-біло-чорних досягає 15 матчів (+11=4).

«Зоря» забиває у рідних стінах 16 мачів поспіль.

Назарій Русин стає автором 20-го голу луганчан у поєдинках із «Львовом», у тому числі 10-го - вдома.

«Львів» зазнає 5-ї поразки поспіль на чужих полях (м'ячі 1-9), встановлюючи новий особистий антирекорд. Ця поразка стає 80-ю для львів'ян в елітному дивізіоні, у тому числі 40-ю – у гостях.

Владислав Бугай забиває 10-й м'яч «Львова» у баталіях із «Зорею» та на 471-й хвилині перериває «рекордну» виїзну безгольову серію «містян».

«Олександрія» повторює особистий рекорд, зробивши 4 нічию поспіль.

Чорно-жовто-зелені продовжують гольову серію до 12 матчів.

Максим Третьяков, який втретє вразив ворота «Миная», стає першим гравцем олександрійців, який забив 25 м'ячів в УПЛ.

Команди Володимира Шарана підписують 70-ту мирову у чемпіонатах України, а «Минай» - 10-ту на своєму полі.

М'яч, забитий Вадимом Вітенчуком, став 500-м, пропущеним «Олександрією» в елітному дивізіоні.

«Інгулець» встановлює два особисті рекорди, здобувши загалом 4-ту перемогу поспіль (м'ячі 6-1), а вдома - 3-тю (м'ячі 4-1).

Червоно-жовті оновлюють ще чотири клубні досягнення, продовживши загальну безнічийну серію до 9 матчів (+4-5), а домашню - до 11 (+5-6), та забиваючи 7 матчів поспіль, а на своєму полі - 5.

На рекордній позначці завершуються і дві сухі серії петрівців: загальна – на 377-й хвилині, а домашня - на 287-й.

«Металіст» зазнає 3-ї поразки поспіль (м'ячі 2-7).

Жовто-сині обходяться без перемог 10 матчів поспіль (=3-7).

Паті Малумандсоко на 348-й хвилині перериває безгольову серію харків'ян у гостях.

«Чорноморець» проводить 750-й матч у чемпіонатах України.

Два особисті рекорди оновлює «Металіст 1925», який підписав третю мирову поспіль у гостях і продовжив безпрограшну серію на чужих полях до 6 ігор (+1=5).

10-й матч в УПЛ на тренерській посаді проводить Едмар (+2=5-3, 10-20).

«Верес» вдома підписує третю мирову кряду із «Ворсклою».

Рівняни оновлюють три особисті антирекорди, продовживши серію без перемог на своєму полі до 9 ігор (=3-6) та пропускаючи загалом 13 матчів поспіль, а в рідних стінах - 9.

Таулянт Сефері стає автором 50-го дубля полтавців у чемпіонатах України. При цьому другий його гол виявляється 350-м, забитим біло-зеленими на чужих полях.

Павло Ісенко стає 12-м воротарем в історії УПЛ, який парирував два пенальті у матчі.

«Колос» здобуває 10-ту перемогу в елітному дивізіоні під керівництвом Ярослава Вишняка.

«Рух» зазнає 10-ї поразки на своєму полі.

Жовто-чорні переривають свою рекордну гольову серію із 9 ігор. Востаннє підопічні Леоніда Кучука обходилися без забитих м'ячів 9 жовтня 2022 року - 0:3 у гостях з «Динамо».

«Рух» пропускає 8 зустрічей поспіль, а вдома - 9, піднімаючи планку особистого антирекорду.

Жовто-чорні проводять 10-й безгольовий поєдинок у рідних стінах.

1-й матч у чемпіонатах України проводять Захар Карпусь («Кривбас»), Пеглоу, Владислав Рибак (обидва - «Дніпро-1») та Дмитро Черниш («Ворскла»).

У 4-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Олександр Каплієнко («Дніпро-1»), у 3-му - Кирило Дришлюк («Зоря») та Євген Пасіч («Дніпро-1»).

15-й м'яч в українських чемпіонатах забиває Павло Оріховський, 5-й - Володимир Одарюк (перший у ворота «Металіста»), 1-й - Кевін Келсі, Паті Малумандсоко (обидва - у 2-й грі), Вадим Вітенчук (у 17-й) і Бека Вачіберадзе (у 25-й).

Владислав Бугай стає автором 50-го голу джокерів у сезоні-2022/23.

4-й матч поспіль не йде з поля без забитих м'ячів Таулянт Сефері.

2-й дубль в УПЛ робить Таулянт Сефері, 1-й - Володимир Одарюк (у 79-й грі).

5-й сухий матч у чемпіонатах України проводить Руслан Нещерет.

2-гу червону картку у кар'єрі отримує Віталій Буяльський, 1-шу - Паті Малумандсоко (у 2-й грі).

60-й «гірчичник» заробляє для своєї команди у нинішньому сезоні Денис Безбородько («Колос»), 50-й - Роман Дідик («Рух»).

40-й поєдинок в УПЛ проводить арбітр із Харкова Дмитро Кривушкін.

Вдесяте призначає пенальті киянин Володимир Новохатній.

Бокс | 19 травня 2024, 15:38 6

Український боксер переміг британця у битві за титул абсолютного чемпіона хевівейту