Жіночий теніс, або як переможниці турнірів Grand Slam в США грали

Неймовірно драматичний та дивний матч від Квітової та Остапенко

2974
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Петра Квітова

У ніч на 13 березня відбувся матч 1/16 фіналу хардового турніру серії WTA 1000 в Індіан-Веллсі (США) між Петрою Квітовою (Чехія, WTA 15) та Альоною Остапенко (Латвія, WTA 25).

Гра завершилася перемогою чешки у трьох сетах, але матч запам'ятався «неймовірним» перфомансом дівчат.

У першій партії Остапенко не залишила шансів своїй суперниці, обігравши її 6:0. Однак у другому сеті ситуація кардинально змінилася – цього разу 6:0 оформила Квітова. Альона брала медичний тайм-аут і навряд це було схоже на симуляцію, адже в третьому сеті Квітова повела 4:0. Здавалося б, залишилося два гейми, але ні...

Остапенко зробила два брейки і двічі взяла свою подачу. Рахунок став 4:4, однак довести камбек до кінця представниці Латвії не вдалося – Петра перервала її подачу і спокійно подала на матч.

WTA 1000 Індіан-Веллс. Хард. 1/16 фіналу

Петра Квітова (Чехія) [15] – Альона Остапенко (Латвія) [25] – 0:6, 6:0, 6:4

Цікаво, що обидві тенісистки є чемпіонками турнірів серії Grand Slam. Квітова двічі вигравала Вімблдон (2011, 2014), а Остапенко брала трофей на Ролан Гаррос у 2017 році.

У 1/8 фіналу Петра зіграє з Джессікою Пегулою.