Матч завдовжки у місяць. Київ-Баскет переміг Дніпро у дограванні поєдинку

MVP матчу став американський захисник киян Даня Кінгсбі, який набрав 24 очки

593
0
ФБУ

Київ-Баскет здобув важливу виїзну перемогу, здолавши Дніпро в дограванні матчу Суперліги, вигравши з рахунком 86:80.

Цей матч був перерваний місяць тому під час дніпровського баблу через повітряну тривогу за рахунку 20:14 на користь дніпрян. Матч розпочався вдруге з моменту зупинки – за часу 01:56 до кінця першої чверті.

Господарі виграли першу половину, але кияни відповіли після великої перерви, вигравши третю і четверту чверті. Підопічні Володимира Холопова пропустили лише 14 очок за останню десятихвилинку і, зігравши на своєму рівні в атаці, змогли отримати вирішальну перевагу в цьому матчі. Обидві команди продемонстрували непогані кидкові показники, при цьому дніпряни припустилися більшої кількості втрат.

MVP матчу став американський захисник киян Даня Кінгсбі, який зіграв свій найкращий матч у сезоні – 24 очка + 8 передач (РЕ 28).

Київ-Баскет вийшов вперед у сезонній серії з Дніпром (2:1) і піднявся на друге місце в турнірній таблиці. Тепер у команд однакові показники – 17 перемог у 24 матчах, але Київ-Баскет випереджає Дніпро за рахунок переваги в очних протистояннях.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Київ-Баскет – 80:86 (27:22, 22:23, 17:21, 14:20)

Дніпро: Закурдаєв 13 + 5 передач - 4 втрати, Вільховецький 12, Тимофеєнко 6 + 7 підбирань + 4 передачі - 4 втрати, Сорочан 4, Тарасенко 0 – старт, Колдомасов 14 + 5 передач + 2 перехоплення, Бондарчук 12, Загреба 11, Сипало 8 + 7 підбирань + 2 передачі

Київ-Баскет: Кінгсбі 24 + 8 передач, Заплотинський 21 + 10 підбирань + 4 передачі, Новіков 11, Кісільчук 9 + 2 перехоплення, Дубоненко 9 – старт, Юрченко 8 + 7 підбирань, Мусієнко 4, Кошеватський 0