Естерсунд-2023. Вірер виграла індивідуальну гонку, українки поза топ-30

Володаркою Малого кришталевого глобуса стала італійка Ліза Віттоцці

6153
11
Getty Images/Global Images Ukraine. Доротея Вірер

У шведському Естерсунді в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Українські біатлоністки не потрапили до топ-30. Найкращою у складі нашої збірної стала капітан команди Олена Білосюк. Їй вдалося уникнути неточних пострілів на вогневих рубежах та показати 32-й підсумковий результат.

Також до залікової зони вдалося забігти Юлії Джимі та Анастасії Меркушиній, у яких у пасиві по 2 промахи. Дар'я Блашко та Любов Кип'яченкова виступили зовсім невдало, розташувавшись у другій частині фінішного протоколу.

Виграла гонку італійка Доротея Вірер, яка випередила свою співвітчизницю Лізу Віттоцці. Обидві італійки відстрілялися чисто, а компанію їм на п'єдесталі пошани склала німкеня Деніз Геррманн-Вік, яка залишила незакритою одну мішень.

Ліза Віттоцці на додачу до срібної медалі стала володаркою Малого кришталевого глобуса в індивідуальних гонках. Для італійки це другий подібний трофей у кар'єрі, раніше вона стала найкращою у цій дисципліні за підсумками сезону-2018/19.