Розпочались чвертьфінальні ігри у чоловічій Суперлізі

Перші перемоги здобули «Епіцентр-Подоляни» та «Прометей»

327
0
ПВЛУ

У Чернівцях у вівторок були зіграні перші матчі 1/4 фіналу чемпіонату України з волейболу серед чоловіків Суперліги. На цьому етапі грають всі 8 учасників турніру, які розпочинали нинішній сезон.

У стартовому поєдинку переможці групового етапу й чинні чемпіони країни волейболісти «Епіцентру-Подоляни» із Городка Хмельницької області зустрічалися з командою, яка посіла 8 місце, «Баркомом-Збірною України U-18».

Найцікавішою та інтригуючою вийшла перша партія, де до кінця не можна було визначити, кому ж вона дістанеться. Виграли подоляни 25:23. Два наступні сети вже пройшли за помітної переваги фаворитів і завершилися на їхню користь 25:17 та 25:15.
Найрезультативнішими у складі переможців стали Іван Райч – 13 очок та Максим Дрозд – 10.

І у другому сьогоднішньому матчі все завершилось у трьох партіях. Дніпровський «Прометей» впевнено переміг тернопільський клуб «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо». Тут у підопічних Андрія Левченка відзначимо Георгія Клепка (він набрав 13 очок), а також Дмитра Шаповала та Дмитра Янчука – обидва по 11 очок.