Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Інші новини
| Оновлено 06 березня 2023, 10:43
3577
2

У центрі Києва з’явиться мурал, присвячений незламності українських воїнів

«Доки стоять вони, стоятиме Україна»

| Оновлено 06 березня 2023, 10:43
3577
2
У центрі Києва з’явиться мурал, присвячений незламності українських воїнів

За останні 12 місяців українці довели, що навіть в умовах неймовірних випробувань здатні жити повним життям — працювати, навчатись, творити. Стійкість українців вразила світ, а її уособленням стали наші захисники, завдяки яким «Київ за три дні» перетворився на понад рік спротиву та перемог над окупантом.

Paint Hunters за підтримки FAVBET вирішили подякувати всім захисникам України, створивши на їхню честь мурал у столиці. За задумом творців, картина під назвою «Заради свободи» має стати переконливим символом незламного духу українських воїнів та передвісником неодмінної перемоги над агресором.

«За рік повномасштабного вторгнення та на дев’ятий рік російської агресії, ми зрозуміли, що війна наразі точиться не просто за території, а за спосіб мислення, світосприйняття. Коли ракетними ударами, шахедами, мародерством та насиллям агресор намагається залякати нас, втягнути у сіру картину світу безвиході та безпорадності.

Саме тому FAVBET впевнено каже, що гра продовжується. Саме тому ми продовжуємо підтримувати спортивні та культурні проєкти, засвідчуючи, що нас не зламати. А цей мурал — яскравий доказ того, що Київ рухається та живе попри все.

А ще це наше дякую усім, хто боронить нашу Батьківщину», — розповів креативний тімлід FAVBET Анатолій Симачинський.

За те, щоб якнайкраще втілити задум на будівлі однієї з центральних київських вулиць, відповідатиме команда талановитих художників Paint Hunters. Саме вони були авторами оформлення «Потягу до перемоги» Укрзалізниці, а також відзначились кількома великими художніми проєктами в українських містах.

«24 лютого минулого року, мені здається, кожен відчув страх війни. Але ніхто не злякався ворога! Ми не знаємо, скільки днів війни попереду, та перемога з кожним днем все ближче. Хтось живе одним днем, а українці продовжують боротися заради майбутнього України. Заради свободи» — Дмитро Касянюк, Paint Hunters.

Робота над муралом розпочнеться вже у найближчі дні, а презентацію картини автори планують зробити до середини квітня.

Оцініть матеріал
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Магучіх здобула п'ять нагород на церемонії зірок українського спорту
Інші види | 20 листопада 2024, 10:16 0
Магучіх здобула п'ять нагород на церемонії зірок українського спорту

В Олімпійському домі відбулася церемонія нагородження найкращих спортсменів України

Тренер Трабзонспора стежив за Шапаренком, але захопився іншим українцем
Футбол | 21 листопада 2024, 17:50 46
Тренер Трабзонспора стежив за Шапаренком, але захопився іншим українцем

У турецькому клубі звернули увагу на Михайла Мудрика

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Fred14
Никакого способа мислення у русских.и ваты нет .Это отсталые от цивилизации особи которые выполняют что велят хозяева .Удивляет другое .как это убогое русское выполняя приказы умудряется ползать на коленях и держать автомат ведь руки заняты 
Nick.Grabowski
Мене чесно дивує, коли назви вулиць дають не тим, хто переміг, а тим хто програв. Переможці (у війні, спорті, професії) та ті, хто змогли - це гордість, радість та сила. А переможені та жертви - це трагедії, сум та слабкість.  
Це трошки дивно та має запах "мазохізму". 
Так про поразки та болючі трагедії потрібно пам'ятати, робити з них висновки та відповідно зміни в суспільстві. Але такі назви як "вулиця героїв Бучі або вулиця героїв Маріуполя" не надихають до перемог та віри в те, що "перемога можлива". 
Наприклад, в Бучі переважна більшість цивільних людей загинули без зброї та опору, як мученики. Маріуполь при всій повазі до захисників - це історія про те, як розстріляли 450 тис місто та зруйнували його повністю. Так там були героїчні вчинки певних людей та підрозділів. Але загалом Маріуполь - це історія поразки та втрати міста. При чому Маріуполь окупували та оточили надзвичайно швидко.
Трагічні дати історії дійсно потрібно пам'ятати щороку, але популяризувати та поширювати трагедії - це мазохізм та латентне страждання.
В Україні є багато професіоналів, багато історичних подій, які мають смак перемоги, успіху, здобутку. От такими назвами потрібно насичувати простір. Тоді в суспільстві буде віра в перемогу у війні, спорті, в житті, в професії.