Господарі майданчика виграли останній матч домашнього бабла

268
0
ФБУ

В останньому матчі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Київ-Баскет виграв у Черкаських Мавп (81:73).

Перша половина гри пройшла за переваги Київ-Баскета. В першій чверті Черкаським Мавпам ще вдавалось триматись на невеликій дистанції, а ось у другій десятихвилинці кияни збільшили свою перевагу до 19 очок на початку чверті й втримали її до кінця – 43:24 до великої перерви.

А ось починаючи з третьої чверті Черкаські Мавпи зуміли переломити хід гри – дальні влучання Руслова та гра під кільцем Скіри стала десь несподіваною для киян, яким складно стало відповісти на ривок суперника, враховуючи третій день поспіль ігор.

Третю чверть Черкаські Мавпи виграли 26:11, а за 7 хвилин до кінця четвертої чверті після три очкового Максвелла гості вперше вийшли вперед – 61:59. Втім, далі відрізок в 3,5 хвилини виграв Київ-Баскет (12:1), повернувши собі двозначну перевагу і довівши матч до перемоги.

Найрезультативнішим у киян став Вадим Заплотинський з 23 очками та 10 підбираннями. У Черкаських Мавп 22 очки – на рахунку Бі Джея Максвелла, до яких від додав 7 підбирань та 7 передач, 21 очко у Сергія Скіри.

Київ-Баскет виграв 16-й матч в сезоні, піднявшись на третю сходинку турнірної таблиці. У Черкаських Мавп – 5 перемог в 22 матчах і сьома позиція після київського баблу.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет — Черкаські Мавпи – 81:73 (22:14, 21:10, 11:26, 27:23)

Київ-Баскет: Заплотинський 23 + 10 підбирань, Кінгсбі 16 + 10 підбирань, Дубоненко 8, Мусієнко 8 + 5 підбирань, Новіков 13 + 5 підбирань – старт; Юрченко 9, Фреш-Стаханов 2, Дюпін 2, Кошеватський 0, Швець 0

Черкаські Мавпи: Липовцев 2, Скіра 21 + 5 підбирань, Кузнецов 1, Максвелл 22 + 7 підбирань + 7 передач, Руслов 19 + 6 підбирань – старт; Рід 4, Назаренко 4