Команда Вадима Пудзирея потужно відіграла четверту десятихвилинку

214
0
fbu.ua

Ключовою в цьому матчі стала заключна чверть, яку одесити виграли з рахунком 28:12. Відзначимо, що господарі утримували лідерство в рахунку протягом декількох ігрових відтинків, зокрема перед початком четвертої чверті, але втримати суперника наприкінці гри не змогли.

Найкращим гравцем матчу став центровий БІПИ Євген Ткаченко, який завершив матч із 22 очками та 7 підбираннями (РЕ 25).

Для одеситів ця перемога стала 15 в сезоні і після 19 зустрічей команда Вадима Пудзирея йде на другому місці. Говерла, зазнавши 13 поразок в чемпіонаті, посідає 6 позицію в турнірній таблиці Суперліги

Суперліга

«Прикарпаття-Говерла» — БІПА — 70:80 (20:16, 16:21, 22:15, 12:28)

«Прикарпаття-Говерла»: Старцев 14 + 9 передач + 8 підбирань - 5 втрат, Чугунов 12 + 3 підбирання, Лесик 11 + 9 підбирань - 6 втрат, А. Тимофійчук 9, Аврахов 0 - 5 втрат, — старт, Водолазський 13, Хрисостоміді 6, М. Тимофійчук 5, Лонюк 0, Литвинов 0

БІПА: Ткаченко 22 + 7 підбирань, Кадигроб 13, Рябчук 10 + 9 підбирань + 5 перехоплень, Кабацюра 8 + 4 підбирання + 4 передачі - 4 втрати, Кобець 3 — старт, Унгурян 10 + 5 передач + 4 підбирання - 4 втрати, Николенко 4, Конєв 4, Малиновський 2, Шашков 2, Товкач 2, Рудик 0