ЧС-2023 з біатлону. Україна посіла 10 місце в змішаній естафеті

Виграла гонку команда Норвегії

9979
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Антон Дудченко

У німецькому Обергофі змішаною естафетою стартувала програма чемпіонату світу 2023 з біатлону.

Збірну України в гонці представили Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Антон Дудченко.

На чотирьох українці використали 7 запасних патронів та посіли 10 місце.

Чемпіонами світу стали біатлоністи збірної Норвегії, друге місце посіли італійці, а замкнули трійку призерів французи.

vitaha33
Перед гонкжою казав, що 9 місце Макс. Так і сталось, боролись за 9, але не дотягнули. На сьогодні це наш максимум. В чоловічій естафеті приблизно ці самі місця, хоча можуть при сприятливих умовах і в 7 заїхати. А от жіноча естафета Макс 11-12 місця
locator-x
Очікувано, спадок Бринзака ще довго розгрібати. Ну і сподіваюся на Дудченка в індивідуалці і Підручного в спринті, а раптом...
Шведи провалилися капець.
Віталій Яценко
Послухав Меркушину. Так вона боїться швидкості. Налякалась спусків, її викинули з пелетону, і тому не впоралась... І тому провалила етап по швидкості. Після неї важко було витягнути вище дев'ятого - десятого місця. Ціква історія ставити біатлоністку на етап, яка боїться швидкості. При тому, що лижі - швидкість. Така їх природа.
олег инкогнито
Зараз це наше місце. А норвежців витягли чоловіки. Не думав, що італійці обійдуть французів