Українець відзначився першим голом за французький клуб

15059
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

У неділю, 5 лютого, відбувся матч 22-го туру чемпіонату Франції між «Марселем» та «Ніццею». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «орлят».

У складі «Марселя» на 46-й хвилині поєдинку з'явився український футболіст Руслан Маліновський. Тоді господарі поля вже програвали із рахунком 0:2. Через 14 хвилин після виходу Руслан відзначився першим голом у футболці французької команди.

Проте взяття воріт від Маліновського не допомогло повернутися до гри «Марселю».

Однак уболівальники «біло-блакитних» по-справжньому зацінили гол і гру українця:

OM ARCHIVES INFOS: «Найкращий український гравець перебуває у Марселі! Ми друзі з Україною!».

Prono Spatiaux: «Маліновський 🔥🔥🔥💪🏽💪🏽💪🏽».

Manon Nggo: «Дякую, Маліновський! Ми віримо у тебе 🤍💙».

Sergio Huaman: «Алексіс та Маліновський завжди повинні бути у стартовому складі».

Chamsou: «Після голу Маліновського на стадіоні було справжнє божевілля».

Ramzi Akkari: «Сьогодні найкращий матч Маліновського, він починає показувати добрі результати».

KOBI 13: «Мені дуже сподобалася робота Маліновського».

Mitroginha: «Скажу, що це найкраща гра Маліновського з моменту приєднання до клубу».

Darkoss: «Позитивний момент: перший гол Маліновського, він точно «розблокує» його».

Ramzi Akkari: «Він, бл**ь, починає мені подобатись».

Авторитетний портал WhoScored поставив Маліновському оцінку в 7,2 бали. Руслан – найкращий гравець матчу у складі «Марселя».