Підопічні Вернідуба обіграли «Септемврі» з рахунком 5:0

1404
0
ФК Кривбас

У четвер, 2 лютого, відбувся товариський матч між криворізьким «Кривбасом» та болгарським «Септемврі». Гра завершилась із рахунком 5:0.

Це перша перемога підопічних Юрія Вернидуба на зборах у Туреччині.

Після завершення матчу прес-служба «Кривбасу» підбила короткий підсумок зустрічі:

«На 6-й хвилині удар Хомченовського з середньої дистанції застав зненацька Шейтанова – 1:0! Атаки на ворота суперника продовжились. Небезпечно пробивали Татарков, Стецьков. Але забив Дебелко. На 39 хвилині Роман ефектно обіграв у карному маданчику опонента, й пробив точно у ближній кут – 2:0.

Початок другому тайму й ще два голи від червоно-білих. Наша команда продовжувала володіти ініціативою. На 58 хвилині Банада на дальній стійці головою замкнув подачу Капіча – 3:0. Й тут же Капіч у атаці другим темпом виконав ефектну передачу у штрафний, куди увірвався Татарков та пробив у один дотик – 4:0.

Але й це ще було не все. «Кривбас» сьогодні був в ударі. Устименко забив такий потрібний для себе гол на 79 хвилині. Знову пас Капіча - потужний постріл Дениса з лінії штрафного у ближній кут. Це 5:0. В кінцівці реально виручив Сарнавський, який двічі поспіль виручив після підступних ударів суперника. Й, таким чином, допоміг криворіжцям здобути «суху» перемогу».

Наступним суперником «Кривбасу» буде чемпіон Молдови – «Шериф».

Товариські матчі. 2 лютого

Кривбас – Септемврі – 5:0

Голи: Дмитро Хомченовський, 6 (1:0). Роман Дебелко, 39 (2:0). Євген Банада (Ріфет Капіч), 58 (3:0). Микита Татарков (Ріфет Капіч), 60 (4:0). Денис Устименко (Ріфет Капіч), 79 (5:0).