Україна
| Оновлено 27 сiчня 2023, 23:36
5268
9

Потрібно до 500 танків. Зеленський розповів про складну ситуацію з технікою

Зброя надто довго їде на фронт

| Оновлено 27 сiчня 2023, 23:36
5268
9
Потрібно до 500 танків. Зеленський розповів про складну ситуацію з технікою
Reuters

Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що він вдячний США, Німеччині, Польщі та іншим країнам за рішення про постачання танків, проте ЗСУ потрібно набагато більше техніки, щоб відвойовувати свої території.

Крім того, є великі проблеми з термінами між оголошенням про постачання танків та появі на полі бою.

«Ми маємо дефіцит важкої техніки. Ми самі намагаємося виготовити якусь кількість танків, проводимо ремонти, але росіяни б'ють по наших логістичних центрах. Нам потрібно від 300 до 500 танків для наступальних дій, потрібна важка техніка».

«І є проблема з термінами. Буває, що зброя, про яку давно ухвалили рішення, все ще не доїхала, їде місяцями. Ті ж самі танки Abrams – я не знаю, коли вони реально будуть у нас», — сказав Зеленський.

Джерело Sport.ua
Оцініть матеріал
(67)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 9
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Remark
Мало того что нужно столько то и столько то, так это нужно еще и в кратчайшие сроки. Потому что оркостан во главе с безумным завоевателем земель долго ждать не будет. Соберёт сколько ему нужно чмобиков и пойдет повторно в атаку. Не факт конечно, что у него во второй раз получится лучше чем в первый, но нам бы с танками было куда уж спокойнее их встречать и перерабатывать на удобрение.
Octopus
Есть высказывания на внутреннюю арену, а есть на внешнюю. Это как раз для последнего. Запад может дать 1500 танков легко. Об этом говорил кацапский военный эксперт Ходаренок. Так пусть ЕС и США настраиваются на это число уже сейчас.
Serhiy (Миколаїв)
Зеленський нагадує актрису з німецких фільмів для дорослих, готов приймати з усіх боків.
donnerwetter
Это будет куча разных модификаций даже одного Леопарда.  Так что универсального экипажа не получится.  Зато на поле боя в реале  будет  World of Tanks. Уверен что будущие танкисты шпили в эту игру лет 12 назад.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності