Вирішальною в напруженому матчі Єврокубка вийшла остання десятихвилинка

5820
3
БК Прометей

В першому матчі між командами, який відбувся в поточному розіграші баскетбольного Єврокубка, «Брешія» виявилася не те що на голову - на п'ять голів сильнішою за «Прометей», розгромивши українців з різницею в 34 очки (104:70). В цьому ж матчі букмекери вважали фаворитами слобожанську команду, яка після тієї поразки виглядає набагато впевненіше.

Щоправда, перша чверть показала, що легко не буде - впевнена і монолітна гра італійців принесла їм перевагу 15:19, а наші атаки виглядали хоч і ефектно, але дещо неорганізовано.

В другій чверті ситуація вирівнялася. Ввімкнулися наші легіонери з своїми традиційними прийомами - проходи Агади, дальні очки Клавелла, фізична сила Балвіна, данки Стеффенса звели рахунок в чверті до нічийного.

В третій чверті ситуація не сильно змінилася - українці скоротили розрив до мінімуму, але йшли з суперниками впритул, все мало вирішитися в останній десятихвилинці.

А в ній козирі, перераховані раніше, показали себе ще яскравіше. Додайте сюди стабільне набирання очок від Кеннеді - і вже італійці не знали, що робити і як нейтралізовувати блискавичні випади «титанів». Хвилин за три до кінця все стало ясно - хоч розрив і складав тільки плюс п'ять, але такий «Прометей» такій «Брешії» не поступився б.

«Плюс сім», звісно, не «плюс тридцять чотири», але реванш за ту поразку взято. Наступна гра - 25 січня проти «Бурсаспора».

Баскетбольний Єврокубок. Група А.

«Прометей» (Україна) - «Брешія» (Італія) - 79:72 (15:19, 16:16, 23:18, 25:19).

«Прометей»: Классен (0 очок+ 1 підбирання + 0 передач), Клавелл (9+2+4), Лукашов, Климов, Санон (17+5+3), Сидоров, Ткаченко (0+1+1), Агада (11+3+1), Липовий (2+0+0), Кеннеді (17+5+6), Стеффенс (7+7+2), Дікі ІІІ (6+9+2), Балвін (10+10+0), Петров (0+0+0).

«Брешія»: Тангофоло, Массінбург (16+2+2), Ніколич (4+2+2), Делла Валле (20+1+2), Купейн, Петручеллі, Лаквинтана (2+0+0), Курну (10+1+1), Габріел (1+4+1), Тейлор (0+1+1), Мосс (3+0+1), Акеле (6+4+0), Коббінс (6+7+0), Одіасе (4+3+0), Бурнс (0+1+0).

Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 0

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів