ВІДЕО. Гравець Марселя ударом у стилі кунг-фу зніс суперника у Кубку

Можливо, це майбутній одноклубник Руслана Маліновського

2870
2
RMC

Ексзахисник «Манчестер Юнайтед» Ерік Байї, який зараз грає на правах оренди в «Марселі», відзначився диким порушенням у матчі Кубку Франції.

Команда Ігора Тудора у 1/8 фіналу зустрічалася з клубом четвертого дивізіону «Єр» та перемогла з рахунком 2:0 на виїзді.

Але ще на 15-й хвилині Байї прийомом у стилі кунг-фу відправив на газон одного із гравців суперників. Ерік перервав потенційно небезпечну контратаку високопіднятою прямою ногою, якою він ударив у груди мавританського нападника Альміке Муссу Н'Діае. Суддя без роздумів показав Байї червону картку.

Н'Діае зі стадіону вивезли у машині швидкої допомоги.

Зазначимо, що це не перший подібний епізод у кар'єрі івуарійця. Якось він мало не зніс супернику голову під час відбірного матчу ЧС у складі своєї національної команди.