Знову Кленові. Канада обіграла Чехію у фіналі молодіжного ЧС з хокею

Перемога в овертаймі, 20-й титул для збірної Канади

20241
4

Відбувся фінал молодіжного чемпіонату світу з хокею.

У вирішальному матчі зустрілися господарі канадці та збірна Чехії. І якщо Кленові постійно виграють золото чи завойовують медалі, то Чехія не вигравала золото з 2001 року і не завершувала турнір з медалями з 2005 року.

У стартовому періоді при рівній грі Канада реалізувала більшість, а ось їхній суперник не використав два виходи віч-на-віч.

Друга 20-хвилинка пройшла за переваги господарів, які не реалізували 3-4 вірні моменти, проте свою шайбу закинули. Красивий гол оформив капітан Канади Шейн Райт.

Більша частина третього періоду пройшли досить нудно, тож здавалося, що Канада спокійно доведе зустріч до перемоги. Мабуть, так подумали й Кленові.

Однак потім Чехія несподівано оформила дві шайби менше, ніж за хвилину! Не без везіння (спочатку добивання після влучення в штангу, а потім рикошет), але європейська збірна зрівняла рахунок і перевела гру в овертайм.

Овертайм у форматі 3 на 3 виграли технічніші канадці, які реалізували свій вихід два в одного після помилки противника. Вирішальний гол оформив Ділан Ґюнтер.

Для Канади U-20 це другий поспіль та 20-й в історії титул молодіжного ЧС.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20

Фінал

Чехія - Канада 2:3 (в овертаймі) (0:1, 0:1, 2:0, 0:1)

Шайби: 12:41 Гюнтер (Кларк, Отман - більш) - 0:1, 24:35 Райт (Гюнтер, Отман) - 0:2, 52:30 Куліх (Сале, Шаповалів) - 1:2, 53:24 Кош (Хамара) – 2:2, в овертаймі 06:22 Гюнтер (Рой, Кларк) – 2:3

Воротарі: Суханек - Міліч