У фіналі Кубку Ліги зіграють волейболістки Вінниці та Дніпра

Вирішальний поєдинок відбудеться в середу у Чернівцях

532
1
ПВЛУ

Сьогодні пройшли два півфінальні матчі Кубка Ліги з волейболу серед жінок. У першому з них зустрілися команди «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» (Вінниця) та «Балта» з Одеської області.

Стартові дві партії виграли лідери нинішньої Суперліги 25:21 та 25:13. Потім волейболістки «Балти» зуміли скоротити відставання, взявши третій сет 18:25. Але у четвертій партії знову сильнішим був вінницький клуб 25:15, і саме він вийшов у фінал Кубка Ліги.

Як і очікувалося, другий поєдинок був цікавішим і непередбачуваним, оскільки суперниці були приблизно рівними по силам. В перших двох партіях команди обмінялися перемогами – 25:20 на користь «Прометея» та 16:25 виграла «Аланта». Далі знову успіх був на боці підопічних Андрія Романовича і знову з рахунком 25:20, після чого волейболістки Дніпра вдруге відновили рівновагу 18:25.

Таким чином, доля путівки у фінал вирішувалася на тай-брейку. Суперниці практично ні в чому не поступалися одні одній і першим матчбол заробив «Прометей» 14:13. Тим не менш, «Аланта» руки не опустила, а здобула три очки поспіль, завершивши партію на свою користь – 14:16.

Кубок Ліги з волейболу. Жінки
Чернівці. Півфінали. 27 грудня
«Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» (Вінниця) – «Балта» (Одеська область)

3:1 (25:21, 25:13, 18:25, 25:15)
«Прометей» (Дніпропетровська область) – «Аланта» (Дніпро)
2:3 (25:20, 16:25, 25:20, 18:25, 14:16)

Фінальний матч Кубка Ліги серед жіночих команд відбудеться у Чернівцях у середу 28 грудня. У ньому зіграють команди «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» та «Аланта».

(5)

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв