Барком вдруге у сезоні програв Ресовії в польській Плюс Лізі

Цього разу львів'яни поступилися іменитому супернику у чотирьох партіях

1160
0

В 17-му турі чемпіонату Польщі з волейболу львівський «Барком-Кажани» сьогодні у місті Жешув зустрічався з одним із найсильніших клубів Плюс Ліги місцевою «Ресовією». Досить сказати, що з 16 проведених до цього матчів, господарі майданчика виграли 14, всього за двох поразок, і перед цим туром вони посідали третє місце в турнірній таблиці. Щодо українців, то у них, навпаки, було лише три перемоги, тринадцять поразок та 14 місце. Додамо, що у першому колі підопічні Угіса Крастіньша приймали «Ресовію» у Кракові, програвши їй із рахунком 0:3.

Хоча і сьогоднішній поєдинок завершився перемогою польських волейболістів, він пройшов зовсім за іншим сценарієм. Так, початок зустрічі був за поляками, які досить впевнено виграли першу партію з рахунком 25:18. А ось далі наша команда не просто показала зуби, а й змусила серйозно похвилюватися вболівальників клубу із Жешува.

Вже у другій партії українські волейболісти тривалий час вели в рахунку і наприкінці двічі мали сетбол. Але, на жаль, реалізувати хоча б один із них вони не змогли – 27:25 знову успіх був на боці «Ресовії».

Натомість у третьому сеті львів'яни все ж таки досягли свого. Знову вони були попереду протягом майже на протязі всієї партії та виграли її у суперників 22:25.

На жаль, на більше наших хлопців не вистачило. Четвертий сет пройшов за переваги господарів майданчика й завершився їхньою перемогою з рахунком 25:11.

У цій грі львів'яни виступали у такому складі: Артем Смоляр (набрав 2 очки), Мурат Єніпазар (3), Юліус Фіркаль (12), Владислав Щуров (6), Василь Тупчий (19), Олег Шевченко (0), Дмитро Канаєв ( ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Олексій Головень (0), Віталій Кучер (6).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
17 тур. Жешув. 23 грудня
«Ресовія» (Жешув, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:1 (25:18, 27:25, 22:25, 25:11)

Після цієї поразки у «Баркома» залишилося 15 очок і він, як і раніше, посідає 14 місце у турнірній таблиці Плюс Ліги.

Свій наступний матч підопічні Угіса Крастіньша проведуть у середу 28 грудня. У Кракові вони прийматимуть клуб «Проджект» із Варшави, в якому, до речі, цього сезону грає колишній гравець львів'ян Юрій Семенюк.

(5)

Збірна України U-18 виступить у фінальній частині чемпіонату Європи
Волейбол | 14 квітня 2024, 22:38 2

Незважаючи на поразку від Іспанії, українці змогли потрапити до числа найкращих з 2 місця

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів