Джемейн ОРТІС: «Без шансів для Ломаченка у бою з Хейні»
В українця майже ніхто не вірить
Боксер Джемейн Ортіс, який у конкурентному поєдинку поступився Василю Ломаченку, упевнений, що в українця мало шансів у битві з Девіном Хейні.
«Я хотів би провести реванш з Ломаченком. Знаю, що ще в одному поєдинку я б переміг, а до рішення суддів справа б не дійшла».
«Щодо бою за всі титули, то Лома взагалі занадто маленький для легкої ваги, а Хейні занадто великий і сильний для нього. Без шансів для Ломаченка», — сказав Ортіс.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
04 грудня 2025, 12:30
36
Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно
Футбол
|
04 грудня 2025, 14:02
2
Чернігову та Металургу завадили зіграти росіяни
Футбол
|
05.12.2025, 06:23
Футбол
|
04.12.2025, 22:39
Коментарі 2
Популярні
Нові
Старі
Кроме того Хэйни тяжело вес гонять, а Лома будет на супермотивации, что в совокупности с этим может дать очень даже неплохие шансы Ломе на абсолюта!
У Хэйни выносливость не очень. Отдавал чемпионские раунды 35-летнему Линаресу, отдал 12-ый раунд Диасу и Камбососу. Не думаю, что Лома в свои 35 слабее по кардио за того же Линареса или даже Хэйни.