Ансі-2022. Прима посів 29 місце у мас-старті

Весь п'єдестал пошани зайняли норвежці

4507
4

У французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий мас-старт.

Єдиним представником України в гонці був Артем Прима, який кваліфікувався до неї за квотою найкращих спортсменів на етапі серед тих, хто не входить до топ-25 загального заліку Кубка світу.

Після хороших виступів у спринті та переслідуванні 35-річному українцю, очевидно, не вистачило витривалості. У мас-старті Прима зробив 6 промахів та фінішував передостаннім.

У другій гонці поспіль весь п'єдестал пошани зайняли норвежці. Першу перемогу в сезоні здобув Йоганнес Дале, який на фінішному колі зумів випередити Стурлу Легрейда. Замкнув трійку призерів Йоганнес Бьо.