5

ЧС з хокею. Україна U-20 у напруженому матчі обіграла Польщу

Закинули 5 шайб, але знову багато порушували правила

fhu.com.ua

Молодіжна збірна України з хокею провела другий матч на чемпіонаті світу U-20 у Дивізіоні 1B.

Українська команда не без проблем обіграла Польщу з рахунком 5:2. Українські хокеїсти на старті зустрічі оформили дві шайби, але потім команду підвели вилучення.

Поляки зуміли зрівняти результат у середині другої 20-хвилинки завдяки двом шайбам у більшості, а українці продовжували порушувати правила. Добре, що збірна зуміла оформити гол у чисельній меншості, а після цього дотиснула суперника.

Україна U-20 лідирує після двох турів з 6 очками. 14 грудня відбудеться матч з Естонією.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Україна U-20 – Польща U-20 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Шайби: 01:54 Сібілевич (Дубський, Коржилецький) - 1:0, 02:19 Садовіков (Шамардін) - 2:0, 29:07 Кусак (більш) - 2:1, 33:35 Каспер (Карол - більш) - 2:2, 39:51 Садовіков (Панасенко – менш) – 3:2, 45:03 Коржилецький (Дахновський) – 4:2, 48:35 Атаманчук – 5:2

Воротарі: Сердюк (Арцатбанов) - Климовськи