Синьо-жовті дуже близькі до виходу до наступного раунду кваліфікації

5349
1
АФУ

Збірна України під керівництвом Олександра Косенка вдало продовжила виступ в основному раунді відбору чемпіонату світу 2024 з футзалу виїзним поєдинком проти команди Косова.

У попередніх матчах основного раунду, які проходили в Латвії, синьо-жовті здолали Косово (3:1) та Нідерланди (4:2). Збірна України вирушила до Приштини, де тренувалася протягом останніх кількох днів, а тепер зустрілася з командою господарів.

Українці швидко забили два голи – Чернявський скористався передачою Шотурми з ауту, а Сірий завдав гарматного удару від поперечини. Незадовго до перерви косовари один м'яч відквитали, коли помилкою хлопців скористався Маджаррай.

Утім, у другому таймі на майданчику продовжували домінувати синьо-жовті. На 28-й хвилині Микитюк на лівому фланзі завершив атаку нашої команди голом, пізніше Фаренюк успішно зіграв на добиванні після кутового. На 34-й хвилині команди обмінялися голами – забили Лебідь і Саліху. У підсумку збірна України перемогла з результатом 5:2.

Наступний поєдинок основного раунду кваліфікації українська команда проведе на виїзді проти Нідерландів 8 березня 2023 року.

В основному раунді 36 збірних розбито на 12 груп по 3 команди, в яких поєдинки проходять удома й на виїзді. 12 переможців груп і 4 найкращі володарі других місць вийдуть до елітного раунду. Інші вісім 8 других місць братимуть участь у плей-оф основного раунду.

ЧС-2024 з футзалу. Європейська кваліфікація

Основний раунд. Група 11

18.09.2022. Нідерланди – Косово – 2:1

07.10.2022. Україна – Косово – 3:1

11.10.2022. Україна – Нідерланди – 4:2

09.11.2022. Косово – Україна – 2:5 (1:2)

Голи: Маджаррай (17), Саліху (34) – Чернявський (6), Сірий (9), Микитюк (28), Фаренюк (31), Лебідь (34).

Косово: Рамадані – Кельменді, Маджаррай, Руковці, Хайдіні; Бечірі, Мазреку, Муртезі, Камері, Кастраті, Муяй, Саліху, Нішорі, Кворрі.

Україна: Ципун – Микитюк, Чернявський, Шотурма, Зварич; Савенко, Малишко, Мельник, Лебідь, Сірий, Абакшин, Фаренюк, Семенченко.

Попередження: Маджаррай (33), Кворрі (37), Рамадані (40).

9 листопада. Приштина. Pallati i Rinise.

Турнірна таблиця

03.03.2023. Косово – Нідерланди

08.03.2023. Нідерланди – Україна

(36)

Мудрик розповів, які настанови дав Ребров у перерві матчу з Ісландією
Футбол | 27 березня 2024, 18:14 1

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено