Українець виграв срібло на старті турніру серії Grand Slam із дзюдо у Баку

У фіналі Дільшот Халматов поступився господарю татами Балабаю Агаєву

440
0
IJF. Дільшот Халматов

У Баку, столиці Азербайджану, 4 листопада стартував турнір серії Grand Slam з дзюдо.

У перший дня змагань срібну нагороду у ваговій категорії до 60 кг завоював українець Дільшот Халматов.

Українець розпочав змагання з перемоги у другому раунді над турком Саліхом Йілдізом, у чвертьфіналі здолав іспанця Франциско Гаррігоса, а в 1/2 фіналу виявився сильнішим за узбека Кемрана Нураллієва.

У фіналі Халматов поступився господарю татами Балабаю Агаєву і став віце-чемпіоном турніру. Це перша нагорода турнірів серії Grand Slam у кар'єрі українця.

На турнірі у столиці Азербайджану збірну України представляють 8 спортсменів: Дільшот Халматов, Бекірбек Моргоєв (до 60 кг), Олександр Кошляк (до 73 кг), Сергій Крівчач (до 81 кг), Заур Дуньямалієв (до 90 кг), Антон Савицький, Данило Гуцол (до 100 кг) та Анастасія Антіпіна (жінки, до 63 кг). Змагання у Баку триватимуть до 6 листопада.